| Lilybiby05 a întrebat:

Hey! Acum cateva zile am mers intr-o tabara si cand mergeam cu autocarul ceilalti jucau adevar sau provocare si eu atipisem. O fata l-a provocat pr un baiat sa se așeze langa mine pe scaun si ma imbratiseze si sa ma sărute pe gat. Apoi m-am trezit si l-am vazut dar pana acum nu am mai fost sărutată si sincer mi-a placut si m am prefăcut ca dorm iar el a continuat cam 10 secunde. Nu imi dădusem seama cine e dar dupa a ramas langa mine si dupa cateva minute m-am facut ca ma trezisem si ca nu stiam ce s-a intamplat. Dupa mi-am dat seama ca acel baiatse uita un pic ciudat la mine pana atunci si sincer cred ca ma place un pic. Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Rozzovela a răspuns:

Eu cred ca tipul si-a facut provocarea, poti doar s-a petreci ceva timp cu el, asta pentru a afla daca el chiar te place happy
E demonstrat stiintific ca imbratisarile atingerile intre doua persoane le fac mai prietenoase una cu alta, sau cel putin sporesc increderea ta fata de acea persoana.
Toate cele bune, iar daca nu te place
Pffff...sunt atitea baieti happy Baftawinking

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In urma executarii pedepsei, cred ca el te place foarte mult si vrea o relatie cu tine.

| Rozzovela a răspuns:

Eu cred ca tipul si-a facut provocarea, poti doar s-a petreci ceva timp cu el, asta pentru a afla daca el chiar te place happy

| SallAll112 a răspuns:

Cred ca nu. Mai stai si tu ceva timp pe langa el s-a vezi daca te place.

| CapraAfganistana a răspuns:

Fute-l.

| Lilybiby05 explică:

Uitasem sa Menționez ca fata aia il provocase doar da ma sărute nu sa na si imbratiseze si sa rămână langa mine :3