| Dianuta27 a întrebat:

Hey all kiss Sunt foarte suparata.sad In Decembrie am fost cu un baiat pe care-l iubesc si acum, ne-am despartit dar tinem cat de cat legatura. Anul acesta a terminat clasa a8-a si pleaca la liceu.Acum ca vacanta a venit, as vrea sa-l mai intreb pentru ultima data daca imi mai da o sansa.,il iubesc enorm si imi pare foarte rau ca atunci cand l-am avut nu am stiut sa-l pretuiesc, vreau sa o fac acum. Cum as putea sa-l recuceresc, ce sa-i spun, ce fapte sa fac ca sa iasa bine si sa nu fiu refuzata. V-am spus il iubesc enorm de mult. Vreau ca el sa fie vara mea kiss Va rog ajutati-ma.Dau funda sad sad kiss

3 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

Deci, in primul si in primul rand trebuie sa ai putina demnitate. Daca i-ai aratat semne ca iti doresti sa fii cu el, si el te-a refuzat... e momentul sa te lasi de sportul asta, pentru ca poti ajunge in situatia nasoala de a fi penibila.
Daca el totusi simte ceva pentru tine, cand nu ii vei mai da atentie, cu siguranta va incepe sa iti dea el...

mult succes,
http://fete-singure.miradct.com/sfaturi

| Dianuta27 explică (pentru greenmile00):

Totusi am o contrazicere :el e putin timid si nu se va intoarce daca eu il ignor va crede ca nu-l mai iubesc.As vrea sa incerc sa-l cuceresc cu niste vorbe, fapte...

| Cristiann25 a răspuns:

Asa sunteti voi fetele! Cand aveti nu apreciati si apoi plangeti.