| bbyyyyyyyy a întrebat:

Hey :* am 13 ani, fac 14 in curand si evident imi place mult de un baiat laughing. el are 15. eu sunt clasa a7a si el a9a ( in generala a fost cu mine). vorbim pe mess in fiecare zi aproape, cateodata mai imi da de inteles ca ii place de mine, un exemplu chiar ieri : jucam in conferinta adevar sau provocare cu el, o colega de-a mea si un coleg de al lui. eu cu colega mea vorbeam la telefon sa ne intelegem ce provocari punemlaughing ea i-a dat lui provocarea sa isi puna la status ca ma iubeste fara cuvantul "provocare "sau ceva in paranteza, apoi eu am primit aceeasi provocare. restul care aveau provocari cu statusuri si-l stergeau dupa 2 minute, noi am ramas cu statusu ala cam 2-3 ore apoi mi-a zis el sa-l stergem pe motiv ca " el a uitat" ( oricum cred ca intentionat l-o lasat) sau tot ieri m-a invitat la o petrecere care zice el ca o va da si tot felul de alte lucruri de genu. tot ce vreau sa stiu e cum sa il cuceresc tot eu rolling eyes presupunand ca lui ii place de mine, ziceti-mi niste vorbe sua metode sa isi dea seama ca il plac, inca nu am tupeu sa ii zic fata in fata sau direct. vreau sa isi dea seama. multumesc puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Alexandra8989 a răspuns:

Daca iti e rusine de el poti pune un prieten sa ii spuna ce simti...
Dar niciodata nu poate exprima altcineva sentimentele tale...
Spune`i tu... poti bineinteles pe mess sau pe facebook, mai indicat face-to-facelaughing
Funda?

1 răspuns:
| PerfectInsanity a răspuns:

Ii zici in fata