| Lázár_Huni_2000 a întrebat:

Hey,am 16 ani sunt băiat si îmi place de o fata dar nu o cunosc prea bine si as vrea sa vorbesc cu ea dar nu stiu ce sa ii spun.Cum as putea s-o fac sa ii placa si ei de mine ori cum as putea sa ii zic ca îmi place de ea?

Răspuns Câştigător
| Hobby a răspuns:

Dăi mesaj pe Facebook dacă îți e frică față în față.
Fii atent la gesturile ei, să vezi dacă vă potriviți, fă-i un cadou. Încearcă să vorbești cu ea, să vezi dacă și ea simte ceva pentru tine. Dar, cum am spus, pentru timizi e cel mai bine să dai un mesaj pe Facebook. Sa ii spui că ai sentimente pentru ea, poate si ea are, dar e timidă ca si tine. Baftă.

2 răspunsuri:
| Antonyo0802 a răspuns:

Incerca subtil

| Dienutza200421 a răspuns:

Nu ii zice direct ca iti place de ea....ca va crede ca esti un prost...Ia-o usor... vorbește cu ea ca si cum ai vrea sa iti faci un prieten nou....intra in vorba si cu cele mai bune prietene ale ei si intreaba-le despre ea....Usor usor fa-o sa iti dea Nr ei de tel si apoi fa-o sa te placa(dupa ce ai aflat totul despre ea)...