| Roxoxolina a întrebat:

Imi place un baiat dar nu stiu cum sa-l fac sa ma placa si el adica suntem prieteni si din cate il cunosc s-ar putea sa am sanse dar problema e ca nu stiu cum sa-l fac sa ma vrea si el? Funda.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Marrie18 a răspuns:

Parerea mea e sa incerci sa stai mai mult timp langa el, astfel incat sa fiti foarte apropiati si apoi totul vine de la sine..incearca sa ii dai de inteles ca il placi, poate el chiar asta asteapta daca ai spus ca sunt sanse... succes! :*