| Cristynik a întrebat:

imi place un baiat mai mare ca miine cu 2 ani, vorbesc cu el foarte des... aproape in fiecare zihappy Dar la el o relatie se bazeaza pe Sex. Asta nu am deranjeaza dar nu stiu cum sa-l abordez... ce sa ai spun.Cum sa-i explic ca imi place de el. E un baiat foarte dragut, si dupa cum am spus mai devreme sunt cam multe fete inebunite dupa elhappy ceea ce imi afce mie si mai grea misiunea ce ar trebui sa fac? Sa il uit? Dati-mi niste ideei ce as putea sa-i spun sa fac?

Răspuns Câştigător
| crissz a răspuns:

Nu crezi ca mai bine ar fi sa fii unica? Uite e sfatul meu insa o sa faci cum o sa doresti.Incearca sa nu-i tragi atentia, nu fi ca ele.Baietilor le plac fetele mai greu de obtinut. Daca de la inceput nu te va observa, la sigur o va face atunci cind va vedea ca tie nu cam prea iti pasa de el.Si nu ii sari din prima in git sau in pat.Fiindca doar te va folosi,dar daca o sa fii greu de obtinut cred ca o sa-i fii interesanta lui(dupa cum ai spus toate alearga dupa el, inseamna ca nu prea se chinuie sa obtina vreo fata), deci fii tu prima!

5 răspunsuri:
| Adinel a răspuns:

Daca zici ca vb cu el in fiecare zi, spune-i pe mess sau unde vb thu ca il placi. daca te place va spune si el da si eu te plac sau ceva de genu. daca vezi ca nu bate nici un apropo sa fiti impreuna poti sa incerci thu ceva de genu:vrei sa ne cunoastem mai bine.mai bine decat cum vb noi pe mess sau fb? el sigur va zice da.si apoi uteti vb la fel il scoti pe afara prin parc.bine pe vremea asta nu prea merge.La mec sau la un film si incerci sa il pupi pe obraz sa ii atingi mana si el va reactiona cumva.Nu cred ca ar fi bine sa faceti dragoste din prima.lasa-l sa te doreasca tot mai mult.a poate vrea doar sa faceti sex si atat...adica amana chestiile astea si daca te intrebare de ce amani ii spuyi ca vrei sa fi sigura ca nu te va parasi dupa.Stii thu cum sa faci.Esti fata isteata.Te pup.Astept vesti

| cosmin1252 a răspuns:

Trebuie doar sa-i spui cal placi si dupa te uiti la el mereu cand il vezi inteles? bafta

| Emryy a răspuns:

Nu sunt Dr.Sex dar iti spun sa il abordezi cum face si el. Daca se apropie de tine sa te sarute nu ezita.Si incearca sa faci si tu la fel.O fata trebuie sa fie si discreta iar din toate experientele mele baiatul face prima miscare.Doar daca esti o fata mai indrazneata incerci tu prima miscare si incercatis a va intalniti undeva sa faceti acest lucru.Eu va urez bafta dar mai ales luilaughing sunt baiat si stiu ca e mult mai greu decat la fata laughing asculta la mine... FUNDITA?

| Emryy a răspuns:

Eu iti pot spune ca nu este foarte greu sa abordezi un baiat, indiferent daca esti partea care vrea mai mult sau mai putin? Dupa cum vad esti genul de fata care se sperie la chestii de genul acesta.Iti sugerez sa-l abordezi cum te abordeaza si el. Daca el incearca sa te sarute nu ezita.Incearca si tu si relatia va merge ca mister been pe o banana laughing. Daca iti doresti aceasta relatie iti sugerez sa il inviti la un film la tine(Parinti sa fie plecati macar 3 zile de acasa) incerci o tinuta provocatoare, un decolteu mai mare si niste pantaloni deaceia scurti ai fetelor.incearca cu saruturi si totul va decurge de la sine. Tine mine "Play Safe" daca nu are el sa ai tu.

| patrik_9341 a răspuns:

Dapoi mergi la el il inviti la o cina si dupa aia il intrebi vrei sa vi putin sus la mine siapoi incepe nebunia adica ***