| TraficantaDeNutella a întrebat:

Hey happy Am cunoscut un baiat pe facebook din acelasi cartier cu mine. Pana acum vorbeste foarte frumos cu mine, m-a ajutat sa am incredere in mine, si vrea sa ne intalnim. Dar ultima data cand am mai vorbit cu un baiat de pe fb si nu il cunosteam, mi-o tras teapa. Ce credeti? oare ar vrea sa fim intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca primul ti-a tras teapa aia nu inseamna ca si actualu va face la fel, eu zic sa te intalnesti cu el macar asa din curiozitate sa vezi ce vrea

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| elninoema a răspuns:

Si asta de ti-a dat teapa, a facut sex cu tine si dupa pa sau care e motivul?

| TraficantaDeNutella explică (pentru elninoema):

Nuu tongue credeam ca este un baiat de varsta mea (14 ani ) si el avea de fapt 10... si cred ca stii cum m-am simtit sad :s

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti deja la o relatie, poate tipul vrea doar sa fiti prieteni si dupa sa vedeti ce se va intampla.Parerea mea e ca trebuie sa mergi sa-l vezi...happy

| shadowmaster12 a răspuns:

E din cartierul tau, dc nu?