| maytha a întrebat:

Hey...am fost la prietenul meu si am inceput sa facem sex dar dupa putin timp am inceput sa plang pentru ca mi-am amintit de fostul prieten si ne-am opritstraight face lui i-am spus ca ma simt prost ca m-am certat cu mama si acum nu stiu ce e cu el da parca ii si el suparat da chestia este ca nu prea ma simt bine -in largu meu- langa el de ceva timp mai bine spus de o luna suntem impreuna de aproape 6 luni. Oare ce e cu mine? :-s

Răspuns Câştigător
| jasmine11 a răspuns:

Poate nu sunteti sortiti sa fiti impreuna, poate si el a avut o prietena de care ii este dor, ca si tine, nu stiutiu ce sa zic, dar daca nu simpti numic pentru el ci simpti pentru celalalt baiat, explica-i prietenului tau ca ti-e dor de exul si vrei sa fi din nou impreuna cu el, si pentru el nu simpti nimic si nu vrei sa iti bati joc de el

1 răspuns:
| pupu_7309 a răspuns:

Eu cred ca nu ai putut trece peste relatia cu fostul de aia