| NobodyUnderstandMe a întrebat:

Hey happy
am nevoie de pareri din partea tuturorbig grin

am un prieten cu care sunt de 3 luni si pur si simplu il ador in continuare.Suntem super fericiti impreuna si se vede ca si el tine la fel de mult la mine, cum tin eu la el. Pur si simplu nu pot sa-mi imaginez cum e sa stau fara el. El e in aceeasi clasa cu mnestiu e putin ciudat, dar in cazul asta, nuhappy
In weekendu'ri nu ne vedem, el locuind la iesirea din oras big grin
Dar la scoala stam numai impreuna si ne simitit foarte bine.Acum vine si partea cea rea straight face
Vine vacanta, iar eu plec din tara sigh deci., cred ca o sa ne despartim...adica eu nu stiu ce face el, el nu stie ce fac eu
Cum sa fac sa nu sufar atat si sa ma gandesc cu groaza la vacanta care vine? straight face
help! funda :-

Răspuns Câştigător
| Anname a răspuns:

Nu merita sa te desparti de el.pe bune. aveti incredere si totul va merge bine. Spune.i ca vei fi langa el oricand, sufleteste. Gandeste.te la sentimentul pe care il vei avea cand il vezi ( dupa vacanta) o sa fie ceva minunat si oricum daca va despartiti. dupa vacanta poate va fi mai complicat sa va impacati si ve.ti suferii asa ca nu merita. Doar aveti incredere

10 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Ai putea sa nu pleci deloc, sau sa pleci 2 saptamani, sa te intorci ca sa te vezi cu el, iar 2 saptamani... intelegi? Ca sa impaci si capra si varza. Daca e o relatie frumoasa care merge bine, nu are rost sa o strici cu plecatul la tara. Tara nu se muta din loc, dar pe el il ai ACUM si eu zic ca ar trebui sa iti dai seama ce conteaza mai mult: sa mergi la tara, sau sa va vedeti? Tu hotarasti.

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna! Daca sunteti fericiti de ce sa va despartiti? Vcanta trece dragostea ramane nu are rosrt sa va despartiti pentru. cativa kilometri mai ales daca va potriviti.Eu zic ca mai bine pastrati legatura prin telefoane si oricum va vezi vedea intr-o zi!happy

| whitenights a răspuns:

De ce sa va despartiti? Pastrati contactul cat sunteti departe unul de celalalt, si daca s-a intamplat ceva intre timp, probabil ai sa vezi/afli cand va vedeti iar.

| Roxx4you a răspuns:

Si de ce sa va despartiti?
Doar pentru ca tu esti plecata din tara?
Puteti tine legatura,prin telefon, net, sa va trimitei poze etc. Sa va despartiti nu e o solutie, si presupun ca nu esti plecata chiar toata vacanta, adica 3 luni. si chiar daca ar fi, nu e o problema, nu trebuie sa va despartiti, nu conteaza distanta dintre voi atata timp cat va iubiti mult.
Succes :*

| alee_3005 a răspuns:

Eu consider ca nu stiu daca plec intr-o vacanta in alta tara, el daca te place cu adevarat te va astepta si nu va fi nevoie sa puneti punct relatiei daca etse asa cum ai spus tu in descriere este bine sa procedezi astfel vorbeste cu el si asigurate ca totul va fi in regula

| NobodyUnderstandMe explică:

Multumesc mult pentru toate raspunsurilebig hug
sper sa reusesc sa vorbesc cu el
thnks a lot happy

| NobodyUnderstandMe explică:

Dar am zis ca plec din tara, nu la tara...si din tara adica in anglia happy
deci nu pot sa vin 2 saptamani sa plec sa vintongue

| Maddieeee a răspuns:

La web, vorbiti la tel.sau mai bine nu plecaalaughing)

| 1234_3935 a răspuns:

Incearca sa pastrati legatura nu sa va despartiti. Vorbiti la telefon pe mess incearca sa nul uiti. Sper ca team ajutat.Bafta!

| Andreea_5743 a răspuns:

Nu ai nici un motiv sa te desparti daca tu ai incredere in el este totul bine, daca te iubeste trebuie sa te asteptewinking Si eu stau in Italia si sufeream destul de mult pentru ca imi puteam vedea iubirea de 2 ori pe an doar 3 luni dar atunci cand il vedeam stateam impreuna non stop sh iubirea nostra era din ce in ce mai intensa asa ca nu trebuie sa te speri