| FairytaleGoneBad a întrebat:

Hey.Am nevoie de putin ajutor din partea voastra. sper sa ma satisfaceti laughingAm 17 ani, am iesit cu ex-ul de care sunt indragostita am mers la un prieten de-al lui acasa (eram vreo 4-5) siii ne-am imbatat.Bun, eu cu fostul ne-am sarutat si chestii de genu' dupa care am mers sa fumam o tigara.Imi placea ca ma tinea din spate, de dupa talie asa dragut si ma pupa pe frunte.A fost un moment "ododo :3 " Dupa care ne-am intors din nou in camera si am inceput sa facem chestii perverse dupa care a urlat "VAI CE-AM FACUT EU AM PRIETENA".Eu automat l-am pocnit in mutra si am ramas fara cuvinte.Nu inteleg o chestie. daca nu mai vrea sa fim impreuna si chestii (am stat cam 5-6 luni impreuna ) atunci de ce ma cheama in oras cu el si la concerte daca are prietena? Si nu, nu e genul care sa-si bata joc de o fata.Ma puteti ajuta? Mersi anticipat

9 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

E un caine in calduri.Nu face decat sa-si asigure cateva gauri de rezerva.

| Aeri a răspuns:

L-ai pocnit în mutră? Girl, trebuia în altă zonă. :3 și să vezi atunci ce "ododo" urla big grin

| h3r a răspuns:

Înseamnă că n-ai fost beată dacă ai reacționat așa... deci... ododo, copiii mai exagerează.

| FairytaleGoneBad explică (pentru h3r):

Eh.dupa 3-4 ore ne-a cam trecut laughing

| Felys a răspuns:

Unor barbati nu le este suficient o fata,vor mai multe, probabil atunci fiind sub influenta alcolului si-a amintit brusc de cealalta, nu prea este de incredere, mai bine te-ai desparti de el, nu merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau cred ca radeam si eu cu ellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar el iti poate da un raspuns corect la intrebarea ''de ce ma cheama in oras cu el si la concerte daca are prietena?''
E posibil sa mai aiba sentimente pentru tine, dar sa nu isi mai doreasca o relatie,sau sa isi doreasca,dar sa nu aiba curajul de a se desparti de actuala lui iubita. Sunt foarte multe posibilitati, de aceea ar trebui sa porti o discutie serioasa cu el. Poti sa-i spui ca il iubesti si sa fii atenta la reactia lui. Deseori, o persoana indragostita se da de gol: priviri insistente si ''ododododo'' laughing, zambete largiiii si dulci, gesturi tandre (asta nu lipseste la el).
De aceea, consider ca o discutie cu el, n-ar strica!
Acum, ramane la latidudinea ta!
O sambata frumoasa sa ai happy

| unknøwn a răspuns:

Sper să te satisfac...

| Assy99 a răspuns:

Uni barbati la sentimentul acela de "betie" uita de tot si toate, ai facut bine ca l-ai pocnit, si imi pare rau pentru tine, a fost vina lui, si poate a vrut sa-si mai aduca aminte de vremea cand voi erati impreuna, sa se mai distreze cu tine exact cum era in aceea vremea, a fost bine ca ati ramas prieteni. Sper ca te-am ajutat.