| Bobbless a întrebat:

Hei TPU, ajutati-ma pls. puppy dog eyes Deci is trei baieti : D, C, I. Eu am fost o perioada cu D si chiar mi-a placut si imi mai place ne-am tot certat dar ne-am impacat mereu, apoi C imi place si de el pentru ca e atat de fain cu el, adica stie sa faca o fata sa se simta bine si imi place uneori sa stau cu el chiar daca devine stresant cateodata. Inainte sa fiu cu D, el ma tot pupa cu forta pe gura si asa am inceput sa tin la el, faza e ca C s-o luat dupa el si o inceput sa ma pupe si el si intr-un final am aceptat si eu ( pe atunci nu eram cu D ) C trebuia sa fie cu altcineva si a vrut sa ma pupe si l-am pupat si eu sperand ca asta va fi ultima oara si ca dupa ce o sa fie impreuna cu pers respectiva se va termina totul, dar el nu o mai vrut sa fie cu acea fata si nu stiu. iar I a fost plecat si mi-a fost foarte dor de el, iar cand s-a intors m-a sarutat si l-am sarutat si eu, dar dupa aia ma tot pupa incontinuu si ma simteam foarte prost pentru ca langa noi era prietena mea cea mai buna si inainte sa plece fusese prietenu ei, la fel si D a fost prietenu ei, iar C urma dar el nu a mai vrut. Cand a venit I, eu nu l-am mai bagat in seama pe D, iar el e suparat si nu mai vorbeste cu mine. Cum sa fac sa fie toti fericiti? Pe care sa-l aleg? Daca as fi cu unul din ei as duce doru celuilalt. sad

Răspuns Câştigător
| Reioooo a răspuns:

Gandeste-te bine! imagineazati ca esti cu unu din ei si cum te-ai simti tu (nu ei). unu trebuie sa te atraga mai mult de cat restul... eu as spune sal alegi pe cel care e suparat pentru ca el tine la tine (din ce ai zis aici) dar tu trebuie sa alegi nu noi.

| Bobbless explică (pentru Reioooo):

Si eu m-am gandit sa ma impac inapoi cu el, pentru ca tin la el mult, doar ca ma atrag si ceilalti laughing Si m-a iertat de fiecare data cand am gresit, dar m-as simtii prost sa stiu ca I si C nu mai vorbesc cu mine, pentru ca asa fac ei de obicei daca, sunt cu altcineva nu mai vorbesc cu mine.

| Anita_Any_1979 a răspuns (pentru Bobbless):

Care iti place cel mai mult?

| Bobbless explică (pentru Anita_Any_1979):

Pai as vrea sa ma impac inapoi cu D, doar ca nu stiu ce sa fac de D mam mai despartit de multe ori dupa aia ne-am impacat. ultima oara cand ne-am despartit a fost din cauza lui I, dar as vrea sa incerc si cu C :X:X si I e ff dragut si imi place sa stau cu el. Inka nu m-am decis laughing

| Anita_Any_1979 a răspuns (pentru Bobbless):

Pai hai sa o luam prin eliminar, u zic ca pe D sa-l eliminam ca din cate am inteles v-ati certata de multe ori, ultimi doi

9 răspunsuri:
| Aeerdnaaa a răspuns:

Mamaaa deci ma dor si ochii rolling on the floor) numai D, C,I,I, C, D, I, D, mama laughing)x-x.Eu iti spun sa il alegi doar p-ala care nu te-a pupat cu forta ci pe cine ai dorit si tu sa il saruti si cel cu care te simti bine.Nu e frumos ca unu' sa te pupe cu forta e cam ..ciudat ..anyway Bafta! :*

| Ancuta59 a răspuns:

Ascultati inima! Noi nu putem spune pe cine sa alegi. Bafta!happy

| Reioooo a răspuns:

Daca C si I chiar te plac vor vrea curand sa vorbiti sa va intalniti. daca nu eu zic ca e pierderea lor :*

| Anita_Any_1979 a răspuns:

Inseamna ca esti sublima de ai 3 baietii dupa tine! pai alege-l pe ala de care iti place mai mult!

| Reioooo a răspuns (pentru Anita_Any_1979):

Sau nu cred ca nici ei nu sar supara tare daca ai fi cu toti deodata. SUCCES!