| Secret5 a întrebat:

Hey, am o întrebare! Intreb aici căci majoritatea ati trecut prin asta(ma refer la fete), cand ati făcut pentru prima data dragoste cu cineva, cum a fost, ma refer si psihic si fizic? După v-ati dezvoltat mai mult fizic? Dau funda

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inceperea vietii sexuale NU provoaca schimbari fizice vizibile in afara DEFLORARII. Dar s-a constatat ca uneori dupa ce are loc dezvirginarea, exista posibilitatea sa apara anumite schimbari de natura psihico-mintala, mai mult sau mai putin sesizabile. SanatatE!