| HakkunaMatatta a întrebat:

Hey! Am o micuta intrebare... Cea mai buna prietena a mea e indragostita de un baiat, iar lui ii place de ea. Problema e ca ea crede ca e prea mica pentru o reletie (are 12 ani)... Astept pareri :*

7 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Chiar e prea mica pentru asta...

| Seducatorul a răspuns:

Pedofililor!

| SunnyDay88 a răspuns:

Numai ea crede asta? eu cred ca toti credem ca e prea mica pentru o relatie de cuplu. insa ca o simpla prietenie nu strica.

| xanderblackx a răspuns:

ABSOLUT. este mult prea micuta pentru o relatie dar, dupa cate vad, tu... daca esti mai mare ar fi trebuit sa-i dai sfatul asta, sa nu dea dracu sa se implice de la varsta asta intr-o "relatie", bine ca numai relatie nu va fi aia. dar am vaga impresia ca despre tine e vb, asadar... stai parcata, pune mana pe carte, asculta-ti parintii, distreaza-te, joaca-te. lasa dracu relatiile si iubirea, ai timp de ele. numai bine

| rozbombon a răspuns:

Poi in primul rand, iubirea nu are varsta happy. Ea poate veni la orice varsta, uneori se intampla si la persoanele chiar foarte invarsta. Iubirea e cel mai frumos lucru care ti se poate intampla. Cand iubesti o persoana numai la ea te gandesti in fiecare clipa, fiecare minut si nu mai conteaza nimeni si nimic. Incurajeazo si spune-i ca nu are de ce sa-si faca griji. Sa fie fericita alaturi de acel baiat.happy si mult succes >:d<. doar sa aiba grija, uneori baietii vreau doar sa prosteasca fetele si sa le foloseasca. happy. acum depinde si de baiatwinking

| AndreKissYOU a răspuns:

Prietena mea are iubit de la 11 ani, fara sa stie parinti laughing Care-i diferenta?