| Alissya97 a întrebat:

Hey.`:*
Am o problema :-s... Ce parere aveti? Sa`mi cer scuze de la fosta prietena a unui baiat de care mi-a placut [inca imi place nu stiu thinking] sau nu?
Deoarece am scris pe un biletel in care vorbeam cu o colega in ora am scris ca oare ce vede la ea? si ca e atat de slaba si mai mica ca el cu 3 ani si chestii din astea straight face si ca el o crede matura si din astea...hee hee

Vreauuu`pareri puppy dog eyes [Fara sa faceti misthoo`; D]

Ceauuu`:* [Fundaa`love struck]

Răspuns Câştigător
| IxυυLєţ a răspuns:

Poi stie ca ai spus asta despre ea? laughing Daca da, ar trebui sa-ti ceri scuze, totusi n-are nicio vina. Probabil ca ai fost putin geloasa ca a fost cu ea si nu cu tine, nu? Daca ei se plac, n-ai ce sa le faci! tongue

Ai grija de tineee! :*
Fundita? love struck

4 răspunsuri:
| Alecsaandrra a răspuns:

Dupa ce ca s`a pus cu baiatul de care iti place de ce sa-i ceri scuze? sa pici de proasta?
nu frate. cu capu sus inainte :* fii a dracu!
funda?;*

Răspuns utilizator avertizat
| mich3ll329 a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun, dar esti un pic cam rea.Fiecare are perechea lui, daca el o place pentru ca e slaba si nu arata asa cum ai vrea tu sa arate asta e, poate o place pentru atitudine, gandire, etc. Teoretic la noi femeile, fete, domnisoare, ce ne place cel mai mult e sa spunem cum arata aia si aia si aia, fara sa ne uitam mai intai la noi.Eu spun sa ii lasi p ei doi in pace, cand va fi momentul ca cei doi sa se desparta atunci poti tu sa intri in joc, pana atunci poti sa iti cauti un prieten numai pentru tine sau sa iti faci mai multi amici, amice sa iesiti in oras si sa ii lasi deoparte pe cei doi.Mult succes:*

| regina a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa iti cam ceri scuzelaughingFiecare om are cate o parere iar poate lui chiar ii place de ea chiar daca tu o consideri prea slaba si mica pentru elhappySuntem diferiti iar asta este un lucru bun o:-) Cum ar fi daca la toate fetele lear placea doar de un sg baiat?laughing