| nvm17 a întrebat:

Hey! Am o relatie de ceva timp si ma gandeam sa incerc sa ii fac oral.Cum ii pot spune intr-un mod subtil sau mai romantic? Daca nu vrea, ar trebui sa ma simt prost?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul giugiulelii pe nesimtiti iti apropii capul si gura de ''obiectivul tinta'' ceea ce ii va da de inteles care este intentia ta. Daca NU va fi de acord si NU accepta intretinerea sexului oral iti va opri capul cu mana fara sa mai spuna si verbal ceva. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Asta nu „se spune", ci se face. În timpul preludiului faci cumva să ajungi în apropierea organului și la un moment dat pui limba pe acadea și te pui pe lins - dacă încearcă să te depărteze, insistă! dar nu la infinit. Poți alterna cu mișcări de supt din biberon...
Dacă chiar nu vrea, o să-ți spună, dar de obicei după surpriza primului moment și eventuala respingere inițială din cauza surprizei sau a jenei, se va lăsa totuși în voia senzațiilor plăcute pe care le percepe.
Iar dacă nu vrea și nu vrea... aia e. El pierde. Nu ai de ce să te simți prost pentru că nu știe ce e bun...

| Plato a răspuns:

17-le din numele tau vine de la varsta pe care o ai?

| vocea a răspuns:

Nu ii spune fiindca daca nu a facut niciodata ii va fi rusine.
In momentele acelea de preludiu cand sunt sarutari si atingeri te duci cu sarutariile din ce in ce mai jos.

Poate avea momentul de retinere sau jena sa spuna tot felul de chestii asta in functie de caracter.
Oi nu va zice nimic si te va lasa.

In momentul acela cand zice ca nu e ok ii spui ca iti place sa il vezi sa o vezi fericita, si tie nu iti e scarba de ce iubesti, ii spui ca te excita sa il simti sa o simti.

Cu siguranta va vrea, daca nu a mai facut va avea putine emotii.

Daca nu vrea deloc prin absurd, te opresti si depinde de tine ce alegi sa ii faci lui sau ei pe plac sau sa refuzi partida simtindu-te jignit, jignita.

Eu m-as simti jignit si nu as mai face, dar niciodata nu s-a intampalt, crede-ma este ce mai mare placere curiozitatea isi va spune cuvantul.

Va vrea tine minte nu vorbi de la inceput si fa in momentul de preludiu, e mai sexy.

| DanielLaz?rPopa2019 a răspuns:

Dacă nu vrea, nu ar trebui să te simți prost. Spune-i că vrei să îi faci oral și va înțelege.