| Anonymmm a întrebat:

Hey.Am pus ieri o intrebare, dar ca anonim pentru ca nu aveam cont, insa nu cred ca a aparut intrebarea mea pentru ca nu am gasit-o nicaieri, de aceea m-am hotarat sa-mi fac cont.As vrea sa-mi raspundeti sincer si sa ma ajutati cum puteti.Eu si iubitul meu am facut dragoste prima data acum cateva zile(amandoi fiind virgini). Ma durea foarte tare asa ca totul a durat aproximativ un minut.Nici macar nu stiu cat de mult a intrat in mine pentru ca nu am sangerat.Nu ne-am protejat pentru ca nu putea sa intre in mine folosind prezervativul.Am un ciclu neregulat si nu stiu cu exactitate cand este perioada mea fertila, dar sunt la jumatatea ciclului menstrual si banuiesc ca in aceasta perioada ar trebui sa fie perioada fertila. Iubitul meu ma asigura ca nu pot ramane insarcinata mai ales pentru ca nu a ejaculat in mine.Si eu ma gandesc ca intr-un minut cel mult nu are ce sa se intample, insa as vrea sa-mi spuneti si voi parerea voastra. Dau funda.Multumesc.happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putea sa intre si cu prezervativ numai ca la mentalitatea voastra care nu are multe conocimente sexuale v-ati riscat sa o faceti in modul free si gravida nu ai cum sa ramai daca nu a ejaculat in tine.

| mgtow a răspuns:

Oi avea tu 19 ani dar asta nu inseamna ca daca are prezervativ nu intra p. in p.a ta asta e o prostie, in cel mai rau caz nu suportai tu si ai zis sa nu si-l puna.

| wildthing a răspuns:

Nu e nimic sigur, chiar daca el spune ca nu a ejaculat in tine. Si in fluidul pre-ejaculator sunt spermatozoizi. Eu nu inteleg de ce faceti voi sex fara fi destul de mature si fara a va documenta in prealabil, iar apoi intrati intr-o panica teribila si va plageti de mama focului ca e posibil sa fi ramas gravide. De fapt, sunteti niste copile iresponsabile si usor de prostit.

| russyy a răspuns:

Nu ai patit nimic.menstruatia intarzie pentru ca organismul tau s-a schimbat. daca nu ti-a curs sange cand te-ai dezvirginat inseamna ca ai himenul elastic si nu sa rupt.nu-i nimic asta.a2a sau a3a oara posibil sa se rupa.stai linistita esti in ordinewinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un pic f.uta.in rest nimic.adica ce a-ti facut voi e nimic.

| Anonymmm explică:

Misogin...nu am o mentalitate cum ai spus tu.Mi-am inceput viata sexuala la 19 ani si consider ca sunt foarte pregatita insa a fost prima data si mi se pare normal sa fiu putin speriata.Am pus intrebarea asta ca sa fiu lamurita.