| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Hey! Am un fel de problema. deci am un prieten foarte bun. si de la un timp tot ma întreb dacă nu îmi place de el. întotdeauna am fost doar prieteni dar acum nu știu. zilele trecute la școală stăteam amândoi cu mâinile una lângă alta si am terminat luați de mana. aproape toti colegii, prieteni etc ne întreabă dacă suntem împreună si cand le spun ca nu ne spun ca facem o pereche frumoasa etc. problema e ca am prietena căreia ii place de el. dar mie sincer nu știu. imi place sa petrec timpul cu el pentru ca întotdeauna ma face sa rad... chiar dacă ne mai insultam dar in gluma... si ziua când ne.am "luat de mana"am simțit ceva ciudat dar drăguț în același timp

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul e istet te joaca pe degete, ai grija poate prietena ti-o ia inainte in timp ce tu iti pui intrebari existentiale

| ddeennyyssaa13 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sincer nu cred ca prietena mea mi-ar lua-o înainte. vorbesc destul de des cu băiatul asta si lui chiar nu ii place de ea. ea e nebuna după el dar el o vede doar ca pe o prietena

| R0R0 a răspuns:

Oh, vrea sa fie cu tine.
De ce nu ii dai o sansa?
Si tu recunosti ca ai simtit furnicaturi pe piele la atingerea lui

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Bravo baiatului in cauza. Sper sa ii apreciezi efortul si sa-l privesti de acum ca pe un viitor iubit.

| Georgemtb a răspuns:

Pai... poate vrea si el sa sparga friendzone-ul si sa treaca la o relatie calumea. Daca esti de mult timp cu el inseamna ca a vrut sa te cunoasca. De exemplu eu, am fost vreo 2 ani cu o fata cei mai buni prieteni. Imi era ca o sora, iar acum imi este iubita