| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Hey! Am un fel de problema. deci am un prieten foarte bun. si de la un timp tot ma întreb dacă nu îmi place de el. întotdeauna am fost doar prieteni dar acum nu știu. zilele trecute la școală stăteam amândoi cu mâinile una lângă alta si am terminat luați de mana. aproape toti colegii, prieteni etc ne întreabă dacă suntem împreună si cand le spun ca nu ne spun ca facem o pereche frumoasa etc. problema e ca am prietena căreia ii place de el. dar mie sincer nu știu. imi place sa petrec timpul cu el pentru ca întotdeauna ma face sa rad... chiar dacă ne mai insultam dar in gluma... si ziua când ne.am "luat de mana"am simțit ceva ciudat dar drăguț în același timp

Răspuns Câştigător
| MyNameIsAndreea123 a răspuns:

Awww, avem o mica indragostita aici :'). E ok draga mea, totul incepe asa, mai o luare de mana, mai un sarut, mai o intalnire...

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Luati-va cat mai des de mana si vei simti mai mult acel ceva ciudat, dar dragut: vin fluturasii!

| RoBByi96 a răspuns:

Asa incepe intotdeauna.