| anonim_4396 a întrebat:

Hey, aș vrea să mă ajutați cu un sfatlaughing

Ok deci aseară am fost cu niște prieteni pe afară și numai ce o ajuns un băiat din Germania și prietenii mei erau prieteni cu acel băiat și l-au sunat că cică nu vii pe afară și tu că suntem mai mulți și mai râdem, băiatul acela o acceptat. A venit ne-a salutat pe toți și un prieten de al meu a propus să jucăm adv sau pro. Am acceptat toți și ne-am jucat până când îl provoacă o prietenă pe acel băiat să mă sărute timp de 2 minute, el vine către mine să mă sărute iar eu l-am refuzat am zis că nu vreau șa sărut pe nimeni. Când eu am zis chestia asta toți au zis că eu nu știu să mă joc că nu-s de gașcă și n-am avut de ales și am acceptat, s-a apropiat de mine încet și ne-am sărutat până când o zis un băiat gata mă nebunule că sufoci fata. El tot nu a încetat iar după m-am tras eu fiindcă mă simțeam nașpa. I-am zis unei prietene că plec acasa că nu mă simt prea bine, ea mi-a zis că vine cu mine dacă vreau, eu i-am zis că nu, că pot să merg și singură. Ok, după ce am plecat după vreo 5 minute îl aud pe băiatul ăla că mă strigă cică Rebeca stai puțin să vb. L-am așteptat când a ajuns lângă mine îmi zice de ce ai plecat? Eu i-am zis ca nu mă simțeam bine, el îmi zice e vina mea că te-am sărutat, după i-am zis că nu-i vina lui doar nu mă simțeam bine. După m-a condus acasa, am mai stat puțin de vorbă în fața casei când am vrut să intru mi-a zis stai puțin, m-a tras lângă el și iară m-a sărutat. Imi zice asta e de noapte bună. Am zâmbit și i-am zis NB am intrat în casă și după vreo 2 ore cam așa, văd o cerere pe Facebook de la băiatul ăla. L-am acceptat și îmi scrie după vreo 10 minute, cf iubi eu i-am zis că nu-s iubi a lui și că stau. Imi zice el mie cum să nu fii iubi meu dacă m-ai sărutat, ești numai a mea și eu numa al tau

Intrebarea mea este mă place sau vrea șă facă mișto de mine? Eu am 14 ani și el are 20 așa mi-a zis.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Infractor pedofil

| Rebecca554 a răspuns (pentru mgtow):

Nu e? sunt cu el împreună și acum și na profitat deloc?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Puteai pune doar ultima fraza. Ca macar aia e scris în limba romana și de acolo aflam ca el e pasibil de pârnaie și este ilegal ce a făcut. Iar tu nu mai pica de fraiera la toti necunoscuții care vor sa profite de tine prin jocuri tâmpite

| sofisis a răspuns:

Face misto de tine. Nu mai saruta barbati aiurea asa...

| Plato a răspuns:

Reclama-l la Poliție, pedofil spurcat.
Te place pe dracu sa-l ia de psihopat. Spune-le parintilor ce a facut si arata-le mesajele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine crezi că citește așa ceva? eu nu pot să traduc din română în română, scuze

| Rebecca554 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine taci dracu? aveam 14 ani?

| ursul2002 a răspuns:

Păi ar putea ca să te folosească si să își bată joc ca să se amuze pe seama ta ...sau poate el te.a văzut că ești timidă sau poate că ar vrea să aibă o relație cu tine...
Sau s-ar putea să te și folosească

| Rebecca554 a răspuns (pentru ursul2002):

Dc să mă folosească? ori cum nu m-am combinat cu el?

| Rebecca554 a răspuns (pentru ursul2002):

Rad încontinu juuuur? am dat de aplicația asta abia acum, si văd ce am scris Rad rău? băiatu nu avea 20, nu-mi mai amintesc dc am zis așa? si ba din contra sunt și acum cu el de 2 ani? dar eram proastă rău cam scris aici, și am uitat sa ma mai conectez sa vad răspunsurile?