| CrushBoy89 a întrebat:

Hey...as vrea sa va intreb ceva...cum credeti ca pot sa fac sa ma placa o fata frumoasa si destepata foc? Am note bune la scoala ca si ea dar eu cant la pian si chitarabig grin.Imi place mult acea fata si sper sa fim prieteni. Puteti sa-mi dati niste sfaturi utile?happy Cel mai bun raspuns primeste in cadou o FunditalaughingMultumesc.

Răspuns Câştigător
| SentimentalConsil a răspuns:

Fata da semne ca te-ar simpatiza? daca da ce mai astepti, baga-ti talentele in functiune si compune-i un cantec, prima data o intrebi cum i se pare si pe urma o instiintezi ca este special pentru ea

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-au placut multe si sunt un drogat nenorocit fara viitor.Cred ca totul tine de noroc in ceea ce priveste relatiile si de persoana cu care te intalnesti.
Pace :*

| vRaz a răspuns:

Propune-i sa iesiti odata in parc, ia chitara pe spate si canta. O sa vezi ce bine o sa iasa. Alege o melodie simpla, frumoasa. Sper ca te-am ajutat.

| gagiu30 a răspuns:

Pai in primul rand vb cu ea asa o sa deveniti prieteni si mai tarziu poate o sa te placa si ea

| hdandraa a răspuns:

Cauta discutii despre lucruri pe care le aveti in comun...de acolo se dezvolta totul...success!