| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As vrea sa vad si eu cateva pareri.Lucrurile stau cam asa.Cea mai buna prietena a mea,desi are iubit,mai sta si cu un alt baiat care la randul lui are iubita. Facem parte din acelasi grup de prieteni si seara trecuta unul dintre baietii din grupul nostru mi-a zis ca "amantul" se lauda ca s-a culcat cu ea, ba mai mult toti cei din grup cred ca ea este foarte indragostita de el.Ea tot timpul imi zicea ca nu o sa faca asa ceva, pentru ca "amantul"niciodata nu o sa se desparta de prietena lui cu care este de 3 ani si jumatate.Nu mi-a venit sa cred ca ea a facut asa ceva,nu faptul ca s-a culcat cu un baiat, ci faptul ca s-a culcat cu cel zicea ea ca nu o s-o faca niciodata, iar acum nu stiu ce sa fac.Sa-i spun sau nu? M-am gandit si cred ca daca i-as spune ce se lauda "amantul", s-ar supara pe mine baiatul care mi-a spus.Deci ce sa fac? Sa-i zic?

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pff.ce e si la voi acolo, numai tu stii.Eu zic sa-ti vezi de treaba ta.Numai amanti aveti in cap

| Alexandru0007 a răspuns:

Sfatul era sa-ti vezi de treaba tahappy

| Azµre a răspuns:

Să îți vezi de treabă nu e treaba ta!
E prietena ta poate face ce vrea.

| RobertoRobby a răspuns:

Nu e bine sa te bagi tu, stai in banca ta. Las-o sa faca ce vrea. Te certi cu ea daca ii spui.