| GummitsaxXx a întrebat:

Hey, asta`i o intrebare pentru baieti. In special pentru baieti. Voi intre voi.Ce gen de discutii aveti (ma refer la baietii intre 14-17 ani.). As vrea sa stiu, voi vorbiti despre viata sexuala..Sau ce? Imi trebuie ceva urgent. Despre baieti..Si vreau sa stiu ce ganditi..Si..Ce discutii aveti. As vrea sa va aud. Funda cu`i merita boys` happy :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Nu prea vorbim despre sex intre baieti, e putin cam "ciudat" in general de football, IT, masini sau ne mai uitam la fundu unei bunaciuni. Dar nimeni nu se lauda sau se plange de viata sexuala.

| Azµre a răspuns:

Ne jucăm fotbal nu vorbim nimic.

| SimionAlexandru a răspuns:

Buna, HubbaBubba.
Foarte frumos din partea, sa doresti sa intelegi mai bine, baietii :-)
Unii dintre noi, suntem de pe Marte, altii de pe Venus, acum depinde de fiecare big grin
Depinde de fiecare, de pasiunile fiecaruia. Eu de exemplu, sunt foarte pasionat de psihologia motivationala si inspirationala, si desigur... Spiritualitate. As vorbii despre asta ore in sir, dar de asemenea, ador sa si ascult. Nu putem invata mai mult decat stim, daca vorbim intr-una. Corect? tongue Trebuie sa ascultam mai mult, ca sa descoperim lucruri noi. Ca sa cunosti usor un om, trebuie sa stii ce pasiuni are. Iti doresc o zi superba.

| GummitsaxXx explică (pentru SimionAlexandru):

Dap. Nu am inteles nimic. laughing Mersi ca te-ai obosit sa imi dai un raspuns :*

Răspuns utilizator avertizat
| CaTuc a răspuns:

In general masini, telefoane, fete bune si sport si rar mai intra si alte subiecte

| Rodo a răspuns:

Baietii vorbesc numai despre "telenovele"... foarte rar se ajunge la subiectul "sex"...