| sad4ever a întrebat:

Hey baieti!:* cum ar trebui sa fie sau sa se comporte o fata pentru a ajunge sa fie iubita de catre cel la care viseazahee hee?

Răspuns Câştigător
| AlcatraZ6501 a răspuns:

Sa fiu sincer ma abat putin de la subiect, pentru. ca multi pun accent pe fizic, arata bine nu stiu ce si cand o vezi nu stie nici sa vorbeasca limba romana + ca nu stie sa se comporte. Asa ca pe primul loc ocupa comportamentul, iar apoi aspectul fizic, sa nu fim absurzi in legatura cu aspectul fizic, daca asa arata si tie iti place, atunci... Si acum sa iti raspund subiectului, pai sa se comporte civilizat cand trebuie, si n-a, sa "se simta bine" nu sa stea "chinuita" sa spunem asa ca trebuie sa stea civilizata sa nu faca nu stiu ce :-s Depinde si ce gusturi ai.

1 răspuns:
| Doctor4Hell a răspuns:

Sa stea pe langa el mai mult(daca se poate), sa vb cu el pe diferite teme, dar fara sa se roseasca prea mult ca sa nu se dea de gol. Oricum, ar trebui sa il prinda singur si sa vb cu ea.El va incepe sa se simta emotionat, dupa care poti continua prin a vb sau a discuta pe tema mai adanci.