| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum ati reactiona daca iubita voastra va sugereaza sa va mai luati un job ca sa castigati mai multi bani?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Sa isi ia ea doua joburi daca vrea mai multi bani...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Sa meargă fraierul sa muncească ca ea sa poată sta prin mall-uri sau sa își comande lucruri scumpe de pe internet. Totul pe banii prostului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lukasssz):

Asa rolling on the floor

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii spun sa isi caute un magnat daca nu-i convine sa doarma noaptea linistita. Magnatii invart afaceri ilegale sau sant vanati de mafie, asa isi da seama ca banii ingramaditi pot sa strice viata

| SilentRain a răspuns:

Aia nu mai se poate numi iubită, fie este handicapata și nu poate lucra ori lipitoare

| Sofer a răspuns:

Sa isi tina părerea pentru ea. Vrea bani sa se ducă sa muncească.

| Hammurabi a răspuns:

Câștig suficient de mulți bani.
Următoarea întrebare va fi dacă îi dau și ei acces la contul din bancă? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fosta soție îmi spunea asta.și chiar nu înțelegeam de ce.din lăcomie cred..deoarece cu bani pe care ii câștigam nu muream de foame..de aceea nu mi am luat al doilea job..ci din contra, am divorțat? și am rămas cu un singur job și fără sotie?

| TheStrategist a răspuns:

O trimit pe ea la muncă dacă are pretenții rolling on the floor

| Cehoslovacia a răspuns:

Daca stii sa educi femeia n-o sa-ti zica asta niciodata laughing