| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum ati reactiona daca ati afla ca iubita voastra le povesteste prietenelor ei ca voi luati pastile de potenta?

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Îi spun că am o surpriză pentru ea, o leg la ochi și o arunc de pe bloc

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Iti dai seama ce... poveste interesanta si cat ar avea de povestit :/

Cum nu ar fi adevarat si nu as intelege de ce ar zice asta... as sta de vorba cu ea ca orice om.

Sau poate se refera la altcineva? Hmm thinking

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

De unde știi tu că e neadevărat? Poate îți pune pastila când îți dă paharul cu apa sau când iei cinahee hee

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Pe langa mine nici musca nu trece neobservata smug

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ăștia siguri pe ei au decăzuthee hee

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Deci nu esti sigura pe tine thinking

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nope,d-aia is deasupra tuturor big grin

| Sofer a răspuns:

O iubita adevărată nu ar povesti viața noastră privata.