| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reacționați atunci când faceți sex cu iubita iar ea trage vânturi intenționat? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

La cat de basinos sunt eu nu as avea nimic impotriva si nu m-as certa cu iubita pe treaba asta.Pai decat sa i se strice mațele mai bine sa dea basini.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aprind bricheta.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca-i o partida de sex de tot rahatul...

| Sofer a răspuns:

O întorc invers sa le dea in jos.

| blackann a răspuns:

Le adulmec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfum de Glade și se rezolvă.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cum poate o persoana sa tragă " vanturi " intenționat?laughing
Ca este clar ca nu tine de sine.

| Robert2526 a răspuns:

Dau si eu odata cu ea. Daca le da mai zgomotoase ca mine ii dau un premiu

| Iluzionistul69 a răspuns:

Ii bagi ceva in fund un dop sa numai rasufle...