| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand faceti sex cu iubita si ea dintr-o data adoarme? Cum gestionati?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Mi s-a intamplat de cateva ori, dar asta a fost pentru ca Ea nu si-a dat seama ca fac sex cu ea; o faceam pe la spate si nu mi-a simtit-o cand am bagat-o,
Dar cand o fac din fata ma vede ce fac, si nu adoarme.

Deci, gestionez situatia?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are cum sa pateasca asa ceva

| cristi202 a răspuns:

Adoarme? Adica eu sunt in plus pe acolo? happy
O singura data am pățit, cand ea era foarte obosita, dar doar a ațipit, că apoi imediat s-a trezit, realizind că este în centrul acțiunii.

| Violleta2022 a răspuns:

Vai de sexula ala... trebuie sa ai un barbat patetic daca nu-i capabil sa-i faca femei un preludiu atat de bun, incat sa o tina treaza si sa-i faca placere sexuala.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Continui blushing

| Hammurabi a răspuns:

Îmi deschid un SRL de servicii pentru persoanele de sex feminin cu vârsta între 20- 45 ani, care suferă de insomnie. rolling on the floor

| mastadont a răspuns:

Îmi fac treaba în continuare, măcar nu mai comentează că nu-i place poziția sau cine știe ce-i trece prin cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O trezesc

| CeciRoxi a răspuns:

#Violetta2022 la ce comentarii am vazut, cred ca ar trebui sa va lasati toti.
Nu este de voi.