| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci când faceți sex nebun cu iubita, iar ea în momentul în care va simte ca urmează a ejaculat va imobilizează brusc ca sa nu puteți scoate penisul și sa ejaculati în ea ca sa rămână însărcinată. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Salariul meu e foartee bun. Mai hranim o gura.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai face sex neprotejat daca nu vrei copii?
cam incep sa aiba probleme de logica dilemele tale de la un timp.

| dullcat a răspuns:

Mai schimba pastila. Tema asta cu femeile nebune care vor copil o tot folosesti de cateva zile si devine plictisitor.

| mastadont a răspuns:

Aș termina treaba liniștit și m-aș duce la farmacie de unde aș lua pastila de a doua zi pe care i-aș băga-o pe gât laughing După care aș mai da vreo câteva numere...

| LordCristobal a răspuns:

Radem,glumim dar in Romania sunt multe fete care fac treaba asta.
In aceasta situatie as continua actul sexual ca efectiv nu prea ai cum sa o scoti imediat pe moment ca daca se pune cu fundu pe tine e aproape imposibil sa o scoti daca o scoti risti sa te ranesti.
Iar dupa aceea m as desparti de ea ca nu e bine sa stai intr-o relatie cu astfel de femei, ca o sa te joace pe degete toata viata.
Ah si stai sa vezi ca mai sunt unele fete care inteapa prexervativele cu scobitori ca sa ramana insarcinate.

| blackann a răspuns:

Ii dau un pumn in gura, bro
o dau jos de pe mine si o gonesc din casa

| ReZiSTorr a răspuns:

Ai luat speis

| MAteiLaAjutat a răspuns:

As pune ultimii bani stransi la un loc si as cumpara o motocicleta Honda CBR600RR. Fiind un individ minimalist, mi-as impacheta toate lucrurile intr-o geanta de luat pe umar si as demara cu viteza de 270 kilometri/ora pe care o atinge motocicleta catre alta tara. Cred ca gestionez situatia bine, pareri?

| KaiSmile27 a răspuns:

Dar cred ca multe iau băieților cătușe dinacelea cu puf, cică romantic, dar e pentru a nu puteaprj forță să o scoată la timp și uite bebe

| johnySinsDarCuApucaturiDeHatJonule a răspuns:

Situatia va fi gestionata in trei. Prima data tu dupa ea si dupa copilu si invatam ca exista si durex