| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati în situația asta disperata? Sunteți împreună cu o femeie care are un copil din fosta căsătorie și vine tatal copilului în vizita la copil iar iubita voastră postează mai târziu pe Facebook poze cu cadourile primite de la fostul soț la care scrie "iti mulțumesc cu inimioara"? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| 199onur7 a răspuns:

rolling on the floor)))))) iti dai seama ce situație este acolo cine trăiește asa ceva

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce situatia disperata brea?
Nu are voie femeia sa zica multumesc tatalui copilului ei?

| Hammurabi a răspuns:

Dacă te combini și te complici într-o situație de genul ăsta, probabil știi din start că e posibil să ai orice fel de surprize. laughing
Inclusiv ca ea să se întoarcă la fostul soț - tatăl copilului.
Dar acum, pe bune, de ce s-ar băga cineva în așa ceva, mai ales cu o femeie căreia nu-i e foarte limpede dacă mai are sau nu sentimente pentru fostul?

| LordCristobal a răspuns:

Ma despart de ea fara scandal.

| blackann a răspuns:

Frate, n-as intra in asa relatie

| 199onur7 a răspuns:

Multumesc cu inimioara si ala sa distribuie pe pagina lui rolling on the floor)))))

| Carbit9669 a răspuns:

Direct pumn in gura cu metacarpienele 1 si 2 si pa eu personal nu accept alti copii