| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ma aflu in masina si vreau sa va spun ca eram cat pe aici sa cad pe scari cand m-a lovit urmatoarea dilema...m-am prins bine de balustrada si am stat un 1 min sa ma linistesc si sa o gandesc la rece. Baieti, cum reactionati atunci cand va intoarceti din luna de miere cu sotia iar in fata usii casei voastre va asteapta cu burta la gura o domnisoara superba cu care ati avut o aventura de o noapte si care e sigura ca copilul este al vostru si va cere socoteala?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Spune mai intai ce masina ai. Sa-mi iau si eu una ca a ta, cu scari.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru darrio2007):

Range Rover.dar frate eu era sa cad pe scariile din blocul in care locuiesc

| darrio2007 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Parca te aflai in masină?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru darrio2007):

Eram in masina frate pregatit sa plec prin oras si inainte de a pleca am publicat dilema mea pe TPU

| darrio2007 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Esti amuzant rau, fratelo! Dar ilogic in ceea ce scrii.

11 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

N-am avut și nici nu am aventuri "de o noapte". M-am ferit mereu de așa ceva.
Cele mai scurte relații au durat totuși 2-3 luni.
Și am avut mereu grijă să nu las copii în urma mea. laughing
Așa că nu e al meu copilul.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Hammurabi):

Cum frate asa ceva? cum sa nu ai aventuri de 1 noapte? nu iti place adrenalina?

| Hammurabi a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu am aventuri cu persoane total necunoscute. Nu e genul de "adrenalină" care să mă atragă pentru că nu oferă deloc aceeași satisfacție.
În al doile rând, nu e scopul vieții mele să "pompez" tot ce prind. Am trecut de stadiul ăla. Sau poate am mai îmbătrânit și am devenit mai "rafinat". laughing

| Emma30555 a răspuns:

Te uiți la prea multe telenovele

| VoidEternal a răspuns:

Ii fac semn nevestei și îi zic:

O vezi pe tipa aia? I tapped that. Și ridic mana pentru un high5.

| georgeASAP a răspuns:

Bro, vad ca ai dezvoltat o dependenta de acest site. Imagineaza-ti singur.