| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, imaginati-va urmatoarea situatie: fosta voastra iubita de care sunteti inca indragostit se marita cu altul dar ea tot pe voi va iubeste. Planuiti impreuna ca in data nuntii sa fugiti amandoi in lume si ea sa isi lase mirele balta. Cand ajungeti la biserica sa opriti nunta si intrerupeti slujba, fosta vine catre voi si va da o palma si va spune ca ea l-a ales pe actualul de sot. Ce faceti in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ca barbat, trebuie sa fii prost rau, daca femeia alege pe altul, isi organizeaza nunta si tu inca mai crezi ca te iubeste pe tine laughing

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi bag pl in masa si plec

| RAY a răspuns:

Nu e o întrebare de TPU, unde multi nu au abilitați sociale, sunt non lifer pierduți in ura si venin, nu poți obliga un om sa te placa

| Hammurabi a răspuns:

Păi hotărăște-te.
Ori "tot pe voi vă iubește" ori "l-a ales pe actualul soț".

Că dacă te prinde Ion Creangă te rupe în bătaie la cum povestești.
Tanti asta care face pe mireasa trebuie să aibă și ea o coerență în gândire și acțiune...
laughing

| Lukasssz a răspuns:

Nimic

| CIaudiu a răspuns:

Scot mitraliera din ghizdan si KABOOM!

Răspuns utilizator avertizat
| CristianPetre2002 a răspuns:

Sa moara veta daca nu esti fratele lui ray numai intrebari de cacao pui

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru CristianPetre2002):

Pe bune, eu cred că sunt unul si aceeași persoană. sau sunt frați în prostie. laughing

| RAY a răspuns (pentru BoboBobo6717):

Daca vorbesti despre sexualitate esti prost?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru BoboBobo6717):

Nu te lua de fratele meu

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Încerc laughing

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru RAY):

Astea sunt doar vise ..proaste. visezi cu ochii deschiși

| RAY a răspuns (pentru BoboBobo6717):

Sexualitatea umana =vise proaste

| RAY a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Lăsai ca sunt pierduți, in tara asta trăiește cel mai retardați din univers

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru RAY):

Pe lângă că esti analfabet ( nu știi să te exprimi corect), mai o ții una si bună pe a ta. Nu e vorba de nici o sexualitate in povestioara ta, este vorba de prostie, chestii imaginate din lipsa unei ocupații.

| RAY a răspuns (pentru BoboBobo6717):

Haaaa ce scris ai ba de îmi spui mie ca sunt analfabet? Nu știi ce naiba scrii, analfabet ești când nu știi limba acelei tari, ești agramat când nu știi sa scrii corect, cum erau bunici tai care ar fi happy ca un mucos ca tine o corectează, sunt întrebării din cartea lui Freud, dar ce știi tu de Freud

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru RAY):

Analfabet înseamnă și când nu știi sa te exprimi. Ai fi uimit să afli câți ani am... îți dau pace că n-am cu cine

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Romanul pana nu e și fudul nu se lasă