| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in timpul sexului cand fata va obliga cu lacrimi in ochi sa va dati jos prezervativul si sa faceti neprotejat ca sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| StefanIlAreMare a răspuns:

Cine e ea sa o ascult

9 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Eu cred ca bărbații vor copii, uneori mai mult decât iubitele lor. Crezi ca e asa o placere pentru o fata sa rămână gravida, sa și dea hormonii peste cap, sa se îngrașe, sa stea apoi noapte și zi treaza, în general o fata nu și dorește atât de mult un copil decât dacă are cu cine sa îl crească și probabil își dorește o familie cu iubitul ei. Eu cred ca barbatii își doresc mai mult, și asta fiindcă ei de fapt nu duc greul.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Emma30555):

Cred ca traiesti pe alta planeta, femeile sunt cele disperate sa faca copii nu barbatii

| Emma30555 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cred ca tu nu prea mai ai contact cu oamenii. Bărbații după o anumita vârsta devin disperați în egala măsură să aibă urmași, pentru ei e mai greu fiindcă nu pot face singuri spre deosebire de femei. Eu vorbesc din proprie experienta, toți partenerii mi-au cerut asta, în plus cunosc și un amic care era disperat sa aibă urmași sa aibă cui lasă averea. Restul cuplurilor au vrut ambii. Crede ma ce vorbești tu poate e valabil la bărbați sub 25 de ani dar la vârsta asta nici fetele nu vor. Asta poate era odată, sunt alte vremuri. Tu prin tot ceea ce spui sunt doar niște clișee care nu mai au demult legătură cu realitatea în care trăim

| MustarIute a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Bărbații sunt mai disperați, mai ales că e greu ca bărbat să agăți și atunci când prinzi una ca lumea vrei neapărat să te rezolvi cu plozii sa nu ajungi rușinea familiei burlac la 40 de ani

| VoidEternal a răspuns:

Nu exista pe lume cantitate suficientă de lacrimi care să mă facă să mai fac un copil.

| LordCristobal a răspuns:

Eu i-as zice așa:,, Mai femeie ești nebună".

| FredericChopin a răspuns:

Nu stiu nu prea mam complicat cu asa problema dar stii vorba aia ce isi face omul e sfant!

| lickypuss a răspuns:

R/thathappened

| Maly29 a răspuns:

Ti-o faci cu mâna ta?