| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, iubitele, sotiile voastre au incercat sa va transforme in SCLAVUL SOTIEI?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

A încercat dar nu i-a mers. După ce am refuzat să fac doar cum spune ea și a văzut că nu merge cu tactici de genul, mă despart de tine, nu mai primești sex, etc, a preferat însă să se conformeze cu situația actuală. În astfel de cazuri, indiferența față de tacticile ei precum și față de consecințele cu care încearcă să te controleze face minuni.

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Exista doua feluri de barbati...cei care sunt sub papucul femeii si cei care nu recunosc.winking

| RAY a răspuns:

Majoritatea sunt cățeluși in călduri, de care ele fac mișto sau profita de fraier, el sperând la vaginul ei, e jalnic, penibil sa tot vezi ca iți trimite toți lablagi msj ca vor sa te f, ma înțelegi, numai vb ca putini atrag sexul frumos, tu crezi ca ele se căsătoresc cu ala la care visau, in toate studiile se releva ca ele ar vrea sex cu aia hot, faza e ca nr de bărbați frustrați va fi mult mai mare, femeile sunt independente economic, sunt educate si vor unu cu educație, avere, frumos si fraier, ele oferă vaginul lor si cer totul, rar una sa iubeasca cu adevărat.

Știi care e faza, fix fata aia nebunatica, amuzanta e aia care chiar e sincera dar numai te dorește

| Lukasssz a răspuns:

Pai isi ia kick imediat

| FreddieM a răspuns:

Nu e nevoie. Devii automat.
Cheers

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru FreddieM):

Iti face placere sa fi SCLAVUL SOTIEI?

| FreddieM a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Hai mai ca glumeam. Era un mod de exprimare.
Cheers