| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, e adevarat ca dupa ce nasc sotiile, sotul automat devine sclavul sotiei si sluga casei?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Din păcate e adevărat. Am o cunoștinta și își linge sotia în dos după ce a născut al doilea copil. Sclavul ei a devenit.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea, unicul dezavantaj sant costurile pentru intretinerea copilului - cert e ca dupa ce vine copilul nevasta devine mai urata nu inteleg motivul intr-adevar, am observat la multe tipe care aratau bine si cand a venit mucosul pe lume sa ingrasat si a ajuns ca baba cloanta. Daca nu face copil se mentine mai bine si frumoasa. Ma mir cum maicamea la 51 a fumat la greu dar se mentine destul de bine, probabil de la machiaj ca nu a facut abuz.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, si-l punem in lant, ca sa fim sigure ca sta in casa si executa ce-i cere nevasta laughing

| aumih16 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai exact ce am zis spus si eu! bdsm lgbtlaughing

| aumih16 a răspuns (pentru aumih16):

Acum pe bune cum ar fi asta sa fie femeia cea care ii comanda barbatului sa ii faca toate alea! stii tu sa suga linga organul! sa o i-a in fund! e dar asta merge intr-un univers paralel! in viata reala nu!

| aumih16 a răspuns (pentru aumih16):

Si ma refeream in sensul adica femeia sa detina organul! si barbatul nu! ceva de genul! nu ce este in bdsm lgbt! acolo e cu jucarii erotice etc!

| Eireann a răspuns:

Daca isi ajuta sotia inainte de nastere o sa o faca si dupa, poate chiar mai mult fiindca sotia trebuie sa accord mai multa atentie nou nascutului si trece prin schimbari hormonale mari, corpul ei incearca sa regaseasca echilibrul. Daca nu o ajuta inainte, nu vad de ce ar schimba ceva dupa - pana la urma e mai bine la bere si meci decat sa dai cu aspiratorul, e mai placut pe ps5 decat sa faci de mancare.

| aumih16 a răspuns:

Pai intr-un fel da! ca are obligatii! buna asta cu sluga! ce sa mai bdsm lgbt! stapana sclav alea alea!

| brokxy a răspuns:

Poate vrei sa spui exact opusul laughing laughing laughing

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu este nici pe departe adevarat asa ceva.Intr-adevar un copil te schimba pentru ca devii parinte pentru prima data, in unele cupluri se intampla ca unii barbati sa fie neglijati de nevestele lor pentru ca isi dedica mai mult timp copiilor ei dar eu nu cred sa se ajunga totusi asa de departe incat sa ajunga "sclavi".