| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, voi cum gestionati situatia cand vede ca iubita voastra vrea sa va transforme in SCLAVUL SOTIEI?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Păi se poate întâmpla numai dacă așa ești. O cârpă prin definiție.
Iar soția te folosește ca atare. laughing
Altfel, n-are cum să te "transforme".
Nu poate exista transformare. Din leu în pisic.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scap de ea lejer... de aia e bine sa - nu fi casatorit niciodata, puneti bani la jumate in orice incepand de la iesiri in oras pana la facturi, sau facturile si mancarea se imparte la jumate, iesirile pot fi o data platesti tu dupa ea si tot asa. Sex la comun acord

| wildthing a răspuns:

Stai sa ne intelegem... iubita=sotia sau sunt persoane diferite?! laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru wildthing):

Iubita sau sotie sau logodnica, depinde de situatia fiecaruia

| wildthing a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ma gandeam ca poate te referi la vreun menage a trois, in care amanta (iubita) e in cardasie cu sotia, sa ma faca sclav...cu bici, catuse, calus in gura si tot tacamul! laughing

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru wildthing):

Nu, SCLAVUL SOTIEI este barbatul supus sotiei care niciodata nu contrazice, este carpa de sters pe jos a sotiei, nu ma refeream pe plan sexual

| wildthing a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sunt doua feluri de barbati...cei care sunt sub papucul sotiei/iubitei si cei care nu recunosc. happy

| Hammurabi a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Păi se poate întâmpla numai dacă așa ești. O cârpă prin definiție.
Iar soția te folosește ca atare. laughing
Altfel, n-are cum să te "transforme".
Nu poate exista transformare. Din leu în pisic.

| Goete a răspuns:

Iubita mea nu are sotie

| Ștefaniq a răspuns:

Când a fost ultima oară când ai avut o iubită?