| tanya_8623 a întrebat:

Intrbare pentru baieti : Ce parere aveti de fetele mai timide? va plac daca da dc daca nu dc. Fundita

Răspuns Câştigător
| ambutisare a răspuns:

Nu prea imi plac fetele timizi deoarece nu as vrea sa se eschiveze la fiecare gest pe care il fac sau la fiecare vorba pe care o zic.
Da oricum nu mai sunt timide dupa ce se obisnuiesc cu persoanele cu care umbla. si incep sa isi dea drumu la siret daca intelegi happy

5 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Daca sunt timide, sunt timide multa vreme se obisnuiesc greu cu o persoana.

| Blue_2059 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar fetele timide sunt mai greu de abordat.
Iti e teama s'o intrebi sau sa'i zici ceva ca sa nu o ranesti.

| rotaruia a răspuns:

Logic. fetele timide nu sunt sigure pe ele. deci e nasol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un grup de fete in clasa care nu vorbesc cu nimeni si daca trebuie vorbesc foarte incet. Sunt laudate de doamna diriginta ca sunt "cuminti si silitoare si ca ar trebui luate ca exemplu".
Ma deranjeaza mai putin decat aia care face striptis pentru aia din a VIII in baie sau cele care fac zgomot, insa nu pot sa-mi dau seama daca e ok. Pe de alta parte, a nu fi timid nu inseamna neaparat a fi tupeist. The choice is your's. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca fetele timide au un mister aparte pe care baietii trebuie sa-l descopere dar nu o fac pentru ca la unii le e teama sau lenelaughingei bine si eu sunt o fata timida la inceput cu toata lumea pana imi dau seama ce fel de oameni sunt si dupa aceea nici macar nu ma mai recunosti eu cred ca timiditatea este un fel de masca pe care o purtam ei bine nu stiu cam sa va spun eu dar fetele timide sunt greu de abordat si sunt sigure pe ele chiar daca au un aer de nesiguranta asa ca sincer nu vad de ce sa nu va placabig grinwinkingacesta timiditate este pentru ca sa va incerce pe voi baietiilaughinglaughingsa stiti ca o fata timida nu gasesti la tot pasul si dupa ce ajungi sa o cunosti e mai tupeista decat ai putea crede incercati si apropiativa si o sa va convingetitongue