| alexandrazamfir a întrebat:

Hey! bună am 12 ani si sunt fată..imi place de un baiat si el maplace si suntem impreună azi m-a pupat pe obraz dar cand sunt in preajma lui zici ca am fluturii in stomac,de ce? Eu sunt cam timida si el la fel si cand m-a pupat nu s-a uitat in ochii me, de ce? Ce ar trebui sa fac? Va rog ajutatima! Dau funda si as vrea cat mai multe sfaturi ce sa fac! ☺

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Ce ai vrea sa simti in stomac cand te pupa un baiat? Este normal sa simti acesti fluturasi cand esti pupata de un baiat. Aceiasi fluturasi ii simte si el cand il pupi tu.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ai fluturi in stomoc?raised eyebrows
Singur nu ti s-a aplecat de la ceva?thinking

| SkyPilot a răspuns:

Sunteti indragostiti unul de altul. E frumos! Bucurati-va de ceea ce este intre voi! Baiatul e timid. Pune-ti mainile pe gatul lui, sub urechi si pupa-l pe buze. Arata-i ca iti place de el. Lipeste-te de el. Lasati-va purtati de sentimente!
Dar sa nu uitati de scoala happy

| StefanKogut a răspuns:

*** you man! Not cool!