| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy Buna! Am nevoie de un mic ajutor. Eu acum sunt cu un baiat de la mine din clasa, iar acum o luna am fost cu unu care e clasa a 11[eu sunt a 9 ]. Baiatu ala cu care sunt acum chiar ma iubeste si pot sa zic ca si eu il iubesc, dar exista o porblema. Baiatu ala de clasa a 11, a inceput sa imi zica ca ma iubeste si ca nu mai poate sa stea fara mine si sa ne impacam. Ieri am fost cu el la patinoar si.nu m-am abtinut si l-am :*. Acum nu stiu ce sa fac, regret ca am facut asta. Si eu cu baiatul cu care sunt vorbim orice nu avem secrete, si mi-e frica ca o sa ii zic ce sa fac? Dau fundita la cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Alege ce iubesti!winking

| blondinata14 a răspuns (pentru KeepCalmThinkDiffrent):

Problema e ca ii iubesc pe aman2...crying

| raluk018 a răspuns:

Poti fii cu amandoi, in acelsai timp, chestia e sa fii isteata

| blondinata14 a răspuns (pentru raluk018):

Nu prea am cum.ca colegu meu.pleaka cu mine vine cu mine...iar celalalt o sa vrea sa vina sa ma ia de la likeu.

| lilbb a răspuns:

Daca iti iubesti cu adevarat prietenul iti vezi de el, nu trebuie' sa te intereseze altii.