| Dannah a întrebat:

HEY buna TPU! am o problema : deci astazi jucam un joc si apoi m-am plictisit si am inchis laptopul de buton(nu de la start) de la butonul de pornire. s-a inchis laptopul si apoi cand l-am deschis din nou mi s-au marit toate:iconitele de pe desktop, gadgeturile, si cand intru pe net imi scrie ff mare si nu-mi place! ce pot face? va rog sa ma ajutati! raspunsul care va merge primeste marea fundita!
multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Ramonish a răspuns:

Buna!
Click dreapta pe desktop -> Properties -> Settings selectezi marimea dorite la icon
Click dreapta pe desktop -> Properties -> Appearance -> Advanced selectezi marimea dorita la literabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl si dupa apesi pe " - " big grin

| marianMarian a răspuns:

Intra la proprietati apoi la setari apoi setezi la rezolutie ecran la maxim si ii dai OK!
cand intri pe net apesi Ctrl si - sau +

| Diaconescu_Dany_1993 a răspuns:

Pff am patit la fel incerca cu:da clik dreapta pe destop, Wiew apoi dai Medium icons

| Diaconescu_Dany_1993 a răspuns:

Pff am patit la fel incerca cu:da clik dreapta pe destop, dai la Wiew apoi dai Medium icons