| anka89 a întrebat:

Hey! ce inseamana pentru voi o fata curva? ce face mai exct? adica daca face sex oral(care a devenit foarte popular in ultimii ani) sau se culca cu mai multi de 5 baieti\barbati sa zicem, gata ii curva?
Baietii care se culca cu vreo 20 de fete cum sunt?
Care sunt adevaratele curve?
Pareri, si fara misto
Vreau si de la fete cat mai multe pareri, deoarece despre noi este vorba

Răspuns Câştigător
| alexuta4you a răspuns:

Dupa parerea mea sunt cele care o fac pe bani dar din pacate multi baieti nu inteleg asta si baga toate fetele in acelasi oala cu toate ca baieti fara noi fetele ar ajunge toti niste poponari si tot de noi vb urat...

| anka89 explică (pentru alexuta4you):

Da asa ii, dar nu zice nimeni acest adevar.Pentru ei toate fetele sunt curve si gata.

37 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Toata lumea esti o curva.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru harciog):

laughing
Pai curve sunt acelea care umbla cu mai multi baieti deodata, care nu au prieten stabil.
Nu conteaza ce fac cu cei cu care o fac, ci cu cati o fac.
pe.s: vrei sa incerci sa fi?

| anka89 explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Nu.Am vrut sa vad parerile voastre, dar sunt dezamagita de faptul ca voi baietii pe toate ne vedeti curve, dar la o adica daca noi nu eram curve(dar in sensul rau)voi toti inca mai erati virginilaughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru anka89):

Si totusi,daca am ramane virgini,crezi ca s-ar sfarsi lumea? Poate ne place, poate daca nu ne-ati dezvirgina poate nu am avea nevoie de voi. Poate vrem sa asteptam pana la casatorie si apoi nu vom mai avea motive ca sa va numim asa.
Dar asa e moda in ziua de azi, daca nu te dezvirginezi de dinainte nu esti in trend. Pai atunci si sa va spunem asa tine tot de moda. Obisnuiti-vă!

| harciog a răspuns:

Nu mai minti aiurea. Daca n-ai trecut pe la mine n-am cunoscut fericirea si am sa crap virgin.

| anka89 explică:

Nu credeti ca curvele sunt acelea care se *** pentru bani?
Si de ce exista curvele?/pentru ca inaca exista barbati care se duc la curve.

| anka89 explică:

Dar voi baietii care va culcati cu vreo 20 cum sunteti?

| LikeMe a răspuns (pentru anka89):

Baietii pot sa mearga cu mai multe fete. daca are bani laughing asta e

| xSunriseX a răspuns (pentru anka89):

Pentru baieti e altceva daca se culca cu 20.ca nu il arata nimeni cu degetu`.gen 'uite`l frate si pe curvaru` ala' ...pe cand o fata daca s culca cu mai multi.ei o arata cu degetu` 'frate i-am tras`o aleia'.

| anka89 explică (pentru xSunriseX):

Tocmai asta ma deranjeaza, ca totusi nu ne considerati ca suntem la fel.Acel care se culca cu...,ma rog mai multe ii cel mai smecher si cel mai bun,in schimb noi, normal deja suntem curve, sunteti foarte nedrepti.

| alexuta4you a răspuns (pentru anka89):

Aici ai mare dreptate sunt foarte nedrepti sau nu sunt destuli de maturi

| xSunriseX a răspuns (pentru anka89):

Eu sunt sunt fatawinking

| anka89 explică:

Nu mai stiu ce sa zic,si cum sa va bag in cap diferenta dintre fete si curve.
De exemplu curvele am zis ca sunt alea care se *** pe bani,acum ca le zice curve sau prostituate ii tot una, in fine se *** pe bani.

Intrebarebig grine ce exista curve?
Raspunstongueentru ca baietii inca mai platesc pentru sex si pentru un oral.
Eu raman la parerea mea si continui sa cred ca inca nu ne credeti la fel cu voi si suntem intr-o lume destul de inaintata.
Si mai cred ca nu am primit niciun raspuns nici un raspuns macar de la un baiat\barbat care stie ce vrea si are capul pe umeri, aici pana in prezent au raspuns mai mult doar cei ce isi bat joc.

| alexuta4you a răspuns (pentru anka89):

Bravo asta chiar mi-a placut

| anka89 explică (pentru alexuta4you):

Dar degeaba ca astia tot asa raman.Am pus o intrebare si din partea lor cei mai muti si-au batut joc.Pai de aia eu nu mai incredere si cred ca toti sunt la fel, si daca nu sunt toti in mare parte sunt imaturi

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pentru ca la barbati nu avem stereotipul barbatului curvar,dar la femei este. eu cred ca vin de la vedetele de la tv acest stereotip.
Unde vezi tu la televizor barbati curvari? Eu vad doar barbati imbracati cat de cat decent iar femeile sunt tot timpul in cautare de atentie de la toti.[exceptand filmele porno, ofcourse] Adica daca vrei sa fii in centrul atentiei, trebuie sa te dezgolesti un pic. Si cum crezi ca o sa-ti spunem? Ghici. laughing

| anka89 explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Esti foarte incuiat la minte, din pacate.Adica tu zici ca, daca o fata ii oare cum mai dezgolita inseamna ca ii curva? si la una ce se **** pe bani cum ii zici(in afara de prostituata, sunt la fel si curva si prostituata)? voi normal ca doar voi barbatii sau mai bine baietiii(ca numai de astia au raspun aici) cam ce sa aratati daca va dezgoliti?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru anka89):

Vezi,daca gandeai ca mine nu mai trebuia sa raspunzi si nici eu nu mai trebuia sa ma chinui sa-ti explic. dar nici nu o voi face, iindca adevarul va supara si n-o sa recunoasteti.

| anka89 explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Nu am cum sa gandesc ca si tine, pentru ca nu imi place cum gandesti, asa cum nici tie nu iti place cum gandesc eu.Si nu ii vorba de nici un adevar, ii vorba sa stii sa faci diferente, dar dupa cate se vede multi dintre voi nu le faceti.Asa ca nici eu nu mai chinui sa explic cum, ce, unde si de ce?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Curvele sunt acele femei care au pereche(iubit, sotz, etc) dar in schimb o mai fac si cu altii! iar acele femei care fac sex pi bani se numesc prostituate.iar acei baietii care gandesc ca toate fetele sunt curve banuiesc ca inca nu sau maturizat pentru ca un barbat care stie ceea ce vrea de la viata iti spun eu ca nu ar gandi in halul asta!

| Paulla a răspuns:

Adevăratale curve sunt cele care şi-o trag pentru bani.

Răspuns utilizator avertizat
| LikeMe a răspuns:

Curva inseamna cea de pe centura care astepta tiristi sa vinalaughing(pe bani)

| BloodxD a răspuns:

Eu sunt de părere că curvele sunt femeile care fac sex pe bani.

| Ralluca25 a răspuns:

Păi ți se pare normal ca una să facă sex pe bani? Adică ok ai nevoie de bani da pana mea nu faci așa ceva. Cum poți numi tu o persoană care stă la marginea drumului aproape dezbrăcată așteptând să vină un client? Și băieții se culcă cu 20 de fete da pana mea nu stau la marginea drumului în chiloți laughing. Deci o persoană care face chestia asta tâmpită din punctu meu de vedere poate fi numită curvă.

| anka89 explică (pentru Ralluca25):

Pai tocmai asta am zis si eu, ca o femeie ii curva atunci face ce ai enumerat tu mai sus, dar din pacate toti zic cu totul altceva

| athos01 a răspuns:

Clar curvele sunt cele pe care le platesti pt.sex in rest o fata poate avea si 10 baieti pe saptamana daca o face din placere nu inseamna ca e curva, daca vrei sa mai vb.da add la mrns_adrian

| OSCARtoons a răspuns:

Toate femeile sunt curve oh go on Nu spuneti ceva gen mata ce e? Mama e femeie deci e... laughing

| MauiStatue a răspuns:

Curvele sunt alea care se culca cu mai multi barbati.
Majoritatea o fac pentru bani, altele sunt nimfomane si se freaca cu oricine le iese in cale.

| DeathReaper a răspuns:

Stiu ca suntem in 2014 dar chiar ma enerveaza intrebarile de genul acesta. Asa ca, lasa-ma sa iti raspund cu o intrebare(ma rog, cu mai multe):
Dar de baietii care asteapta pana in ziua in care vor stii ca acea fata este cea aleasa, sa isi piarda "puritatea" ce crezi?
De baietii care le iau ani pana sa se convinga ca ea este potrivita pentru el?
De acei baieti care se simt vinovati daca le ating acolo si nu mai pot sa le paraseasca gandinduse ca urmatorul baiat pe care acea fata il va avea nu se va simti bine cand va afla asta?

Dar fetele care se dau drept fete cuminti, iar ele la 10 ani se distra cu unu mult mult mai mare decat ele ca sa "simta "placerea" si "aia" pana in stomac" si isi aleg un baiat de acest gen si ii distruge toata viata ce mai ziceti? alea ce mai sunt?

Eu unul (nu va suparati pe mine, opinia mea personala, dreptul de a ma exprima) cred ca voi neati facut asa.

Si pentru mine (da stiu ca e gresit) o fata este curva daca se culca cu minim doi barbati.
La randul meu si la barbati e la fel, cei care se culca cu o fata si dupa aceea o parasesc sau, o fac doar pentru placere sunt curvari. Doar ca acei barbati ar trebui omorati de Hitler si aruncati in holocaust.

Prosti am fost cand l-am oprit pe Hitler. Daca traia el acuma lumea asta nu mai era plina de astfel de persoane, din pacate si eu ma numar pe lista lui din cauza rasei mele. Urasc ziua in care m-am nascut.

Cine se intreaba daca e la moda sa fii virgina sau nu? Nu e la moda! Nu trebuie sa fie la moda, vreti placere, senzatii tari, masturbativa, suntem in era filmelor de toate genurile HD, 3D plasme cat peretele, sau facut "jucarii", zau asa fetelor... Cine va iubeste, va avea o onoara sa fie primul si ultimul care face asa ceva, "Cica are experienta", cu toti pornim de la zero, se acumuleaza in timp, e mai bine sa va culcati cu altul/alta si dupa aia sa va culcati cu persoana iubita? Credeti ca va faceti de ras? Serios? Cel/cea ce va iubeste cu adevarat niciodata nu va rade de voi, hai va va tachina un pic dar nu cu rautate.
De ati stii ce este in sufletul nostru (baietii de acest gen) cand aflati ca femeia pe care o iubim s-a culcat cu altul si urmeaza sa o faceti curva cand se va culca si cu voi.
Si daca ati afla ca nenorocitele de cutite din ziua de astazi de abia zgarie pielea...Din nou, urasc lumea asta si ziua in care m-am nascut!
P.S: Daca am facut greseli de ortografie va rog sa ma scuzati de fapt, nu ma intereseaza ce spuneti despre mine, eu mi-am zis doar parerea.

| emiliy a răspuns:

In primul rand o fata nu este curva daca face sex oral cu prietenul ei (asta daca nu prietenul ei este unu de o "NOAPTE". In al 2-lea rand La fel o fata nu etse curva daca se culca cu mai mult de 5 baieti. dcaa repsectiva a avut 5 relatii serioase asta nu ins ca nu trebuia sa se culce cu ei pentru ca va deveni curva. Curve sunt alea de pe varianta care se F*t pe bani, curve sunt alea facute postawinking

| anka89 explică (pentru emiliy):

Exact asa zic si eu baietii insa ne baga pe toate in aceeasi oala

| UnchiulVostru a răspuns:

Dragii mei, nu scrieti prostii daca nu stiti...Curva nu este persoana care face sex pe bani sau cu multi barbati.Aceea este prostituata. O postura neonorabila dar corecta. Nu te iubeste, nu simte atractie fizica, dar stau capra pentru ca le platesti. Ok. Cinstit. Curva este dezgustatoare. Ea iti spune ca te iubeste, ca o atragi teribil, in timp ce sta capra pentru bani si poate cu altul. Lucru pe care nu l-ar recunoaste nici in ruptul capului. Ba chiar o jigneste. O ultragiaza. O face sa planga pentru ca i-ai lezat delicatetea.
Dar notiunea de curva, n-are legatura exclusiva cu sexul.Are legatura cu viata. Cu a fi in realitate ceva, dar a face eforturi teribile, ostentative de a parea exact opusul. Curva este libidinoasa si invaziva. N-are limite. Iti declara dragostea cu gura plina. E libidinoasa. Face totul pentru un scop, un interes...Nu o intereseaza ca are prieten, iubit, sot...scopul scuza mijloacele.Realitatea e urata dar numai femeile pot face asta,mai mult pentru a-si face cunoscuta postura umbla imbracata dezgustator,transparent, isi etaleaza goliciunile, are miscari si gesturi provocatoare.ACEASTA ESTE O CURVA!

| MauiStatue a răspuns (pentru UnchiulVostru):

Mai pe scurt, curva cu doua fete.