| SetYourselfFree a întrebat:

Hey,ce inseamna cand un baiat te intreaba daca esti virgina? Nu am vrut sa-i raspund.
P.s.ne stim de o zi

13 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pai eu i-as fi raspuns ca il rog sa ma controleze. In chiloti, daca nu stie directia. (te aranjezi si tu inainte de a fi controlata).
Ne stim de o zi este echivalent cu NU inseamna nimic, e unul dupa strada, un neica nimeni.

| Ofiintă a răspuns:

Înseamnă că are o personalitate "complexă".

| romeo78 a răspuns:

Neserios, vânător de trofeul virginității.
Nu merită băgat în seamă.
Lipsit de educație, nu are cei 7 ani de acasă.
Caută un băiat pe care în primul rând, nu îl interesează virginitatea, ci sufletul, inima.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Înseamnă că îl interesează persoana ta. Întrebarea este ne politicoasă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca este interesat sa stie cat mai precis in ce fel de... ''apa de scaldat'' a intrat. big grin

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca este curios. Vrea sa fie primul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei

Mie personal mi se pare o intrebare fireasca, cel mai probabil vrea sa stie daca va trebui sa astepte mai mult pana veti face sex in cazul in care veti avea o reatie, lucru ce nu mi se pare deloc deplasat, mai ales daca ne referim strict la asta

Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa stie cu ce fel de fata face o relatie.

| rapandula a răspuns:

Inseamna ca e pe interes si cauta cu disperare sa dezvirgineze ceva. Stai departe de lachei din astia. Dupa ce ti-o baga a doua zi sunt disparuti.

| cristi202 a răspuns:

Bine ca nu i-ai răspuns. Vrea sa știe prea multe la doar o zi de cand te - a cunoscut.
Ce înseamnă? Ca, ar vrea sa facă sex, poate chiar cu o virgina.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i usor si delictat: "nu-i problema ta!"
ori "dar tu esti virgin?"

| RAY a răspuns:

Cristi 202 tu esti virgin?

| LastBlackNight a răspuns:

Ne stim de o zi. Clar