| OanaNedelcu84 a întrebat:

Hey! cUM as putea s il fac sa mearga cu mine la revelion?

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hai mai cum sa nu mearga? dar nu sunteti prieteni? E de ajuns sa ii zici ca ti-ar face placere sa mergeti impreuna de revelion si nu cred ca va refuza! Sarbatori fericite!

| OanaNedelcu84 explică (pentru superdorex):

Mmm nu stiu, mi-e teama. eu as vrea sa merg cu el intr-un alt oras unde face el cu colegii/colegele insa nu stiu cum sa ii spun, sfaturi?sad pls! Sarbatori fericite si tie! Pup

| Angel_8399 a răspuns:

Daca deja l-ai intrebat si a zis nu.nu cred ca-si va schimba parerea.dar totusi mai streseaza-lhappy poate se razgandeste.Succes si sarbatori fericite:*

| OanaNedelcu84 explică (pentru Angel_8399):

Mmm nu stiu, mi-e teama. eu as vrea sa merg cu el intr-un alt oras unde face el cu colegii/colegele insa nu stiu cum sa ii spunsad pls! Sarbatori fericite si tie! Pup