| Cami_1119 a întrebat:

am si eu o problema.am fost cu un baiat care este din acelasi oras cu mine, iar acum este si la acelasi liceu si in aceeasi clasa cu mine, iar noi ne-am despartit acum o luna, adica el s-a despartit de mine.in fine. dar acum eu nu pot sa il uit mai ales ca il vad in fiecare zi, ce ar trebui sa fac ca sa uit de el?

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Nu`l baga in seamna, fa`te ca nu-l vezi, evita`l, incearca sa nu fi acolo unde e el. Iar daca asa nu poti, doar timpul e cel care iti va vindeca ranile.:*:*pupici

2 răspunsuri:
| Name2 a răspuns:

Evital mereu cand ii vezi.Vate ca nu il observi.Nu iti va trece repede dar va mai vindeca din rani. Daca s-a despartit de tine inseamna ca nu te merita.

| mirunicy a răspuns:

Fi indiferenta si evital cat de mult posibil