| Svart a întrebat:

De ce oamenii beti spun mereu adevarul? o.O laughing)).

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pentru că asta crezi tu.

| epurel a răspuns:

Pentru că atunci când eşti beat nu prea te mai poţi controla, adică înainte să spui ceva nu te întrebi "băă, chestia asta trebuie să rămână secretă", doar zici ce îţi trece prin cap. Dacă vrei să vezi adevărata faţă a unui om vorbeşti cu el când e beat. Oh..deci eşti fată...ai ţâţe mari?

| єχcєєℓ a răspuns:

Sa se dea si ei mari ca au vorbit cu o fata in realitate...

| Magnifico a răspuns:

Un om beat spune adevarul de treaz ce e.Dar dupa e minciuna pentru ca nu o va mai spune. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimuszWss a răspuns:

Acest lucru inca ramane un mister

| Svart explică (pentru AnonimuszWss):

Ai dreptate laughing :*.

| AnonimuszWss a răspuns (pentru Svart):

Prin ":*" se pot deduce 2 lucruri:
1.Esti fata
2.Esti gay
Sooooo haardcooree (ba nu).

| Svart explică (pentru AnonimuszWss):

Îs fata, Bââ :-)).

| AnonimuszWss a răspuns (pentru Svart):

Nu-i asa ca sunt frumos?batting eyelashes (Poza mea de profil)

| Svart explică (pentru AnonimuszWss):

Duaa :]].

| lavinutsa a răspuns:

Pentru ca nu mai sunt in stare sa minta, nu mai gandesc la fel de mult, zic pe loc raspunsulhappy

| ExistentialStuff a răspuns:

,,o.O'' Un testicul e mai mare si celalalt mai mic ar trebui sa consulti un doctor!