| yikopp a întrebat:

Oamenii cand sunt beti zic adevarul?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cateva fragmente de adevar, niciodata sau da - variaza in functie de fiecare betiv-a

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zic la întâmplare ce le trece prin minte, că se dezinhibă.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Doar isi exprima prostia mai relaxati.

| LoveSleep a răspuns:

Oamenii nu zic niciodata adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se zice, ca doar copiii si betivi spun adevarul, copiii pentru ca sunt inocenti si nu stiu sa minta iar betivii pentru ca sunt sub efectul alcoolului iar alcoolul actioneaza ca un dezinhibator.

| literallythesamebruh a răspuns:

În majoritatea cazurilor, da. Dar mai sunt și oameni care au un autocontrol deosebit chiar și în situația în care sunt beți, acest lucru făcându-i să fie conștienți de ceea ce zic sau ce fac.

| Larianiel a răspuns:

Nu chiar. O singură dată m-am îmbătat, dar știam perfect ce să spun.