| anonim_4396 a întrebat:

Hey, daca un baiat se masturbeaza, inseamna ca nu mai e virgin?

Răspuns Câştigător
| VirusS97 a răspuns:

Nu tot este pana cand o faci prima data

4 răspunsuri:
| Annellise a răspuns:

Nu neaparat, poate sa fie virgin sau poate sa nu mai fie! Se va masturba si dupa ce intretine relatii sexuale, o va face si inainte. Deci nu trebuie sa aiba o relatie ca sa nu se mai masturbeze!

| Abstract123456 a răspuns:

Nu mai este virgin.virginitatea dureaza pana la prima excitare.indiferent ca e act sexual sau masturbarehappychestia ca esti virgin pana fac sex este un mithappy

| Mikeyy a răspuns:

Vigin este un baiat pana cand ii se rupe acea piele

| iustin1992 a răspuns (pentru Mikeyy):

Sa stii ca la unii nu se rupe...moare virgin?laughinglaughing

dupa primul contact sexual nu mai esti virgin