| Biaa_6803 a întrebat:

Hey`batting eyelashes. Deci intrebarea e:oare ma place? Ne simt de catva timp, terminam amandoi clasa 8 si vom fi viitori colegi 4 anihappy. El stie ca am un prieten(e o relatie la distanta si prietenului meu nu-i prea pasa de relatia asta). Dar si el are prietena.Cu toate astea m-am indragostit de el... el ma suna mereu, vorbim in fiecare zi, e frumos, inteligent, stie cum sa se comporte cu oricine, baiatul ideal sa zic asahappy. Odata am iesit in oras cu inca 2 prieteni, se uita mereu la mine cand vorbea, se uita in ochii mei si zambea, era asa dragut. vom mai iesi asa ca viitori colegi. dar se comporta asa de frumos, mi-a spus ca fete ca mine se gasesc mai greu in ziua de azi... voi credeti ca ma place? multumesc!:*dau funda si la restul >voturibig grin

5 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Da.eu cred ca chiar te place e logik! se vede ca simte ceva petru tine altfel nu stateati de vorba si nu te privea atata de mult ceea ce rezulta ca dragostea e reciproca succes cu el s-ar putea sa aveti o relatie foarte buna

| PanaDeIdei a răspuns:

Hey! Sti sigur ca are prietena? sau zice doar asa.ca sa nu zici tu ca e singur? Daca tu nu tii la prietenul tau actual, ii poti spune colegului tau, cand te intreaba sau mai subtil ca esti singura. Se vede ca te place, dar poate nu indrazneste sa faca un alt pas deoarece stie ca ai prieten. :* bafta

| allexandra5002 a răspuns:

smugda.sunt sigura ca te placelove struck. toate semnele duc la un singur raspuns "DA"...dar ia-o usorwinking iesitlove struck, vorbitilove struck daca chiar vrea ceva cu tine o sa faca el primul paswinking dar si tu dai de inteles(intr-un mod discret) ca vrei sa fi cu el.
eu tit doresc succe:* si sa fiti fericiti>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a spus toate astea si dupa felu cum se poarta, logic ca te placehappy

| LauraSauLura a răspuns:

Uneori se zice asa ---> " bunul simt și răbdarea sunt asa de rare în ziua de azi, încât sunt confundate cu iubirea și admiratia" nu zic ca nu te place, dar s-ar putea sa nu găsești băieți ca el, asa ca acționează laughingwinking