| kiiid a întrebat:

Hey.happy
deci.
sunt cu un baiat de 14 ani de aprox 1 luna.(eu am 13 ani)
ceea ce am spus si mai devremeoh go on
acum insa am o alta problema.
vorbesc cu un tip pe mess din vara.
spune ca are 14 ani.
e din alt oras. nu conteaza de undeoh go on
e o diferenta de vreo 3 ore intre noilaughing.
asa.
i-am dat cateva poze cu mine.cateodata ii mai dau web.
mi-a dat si el vreo 3 poze cu el.
imi spune ca sunt ff frumoasa si ca sunt buna.ca "ar face`o cu mine".
si chestii d`astea.
acum cateva zile mi-a spus ca la vara si in unele duminici va veni in orasul meu.
daca ne intalnim sunt sigura ca se vada la mine si asa.
si totusi eu am prieten la care tin ff multstraight face
tipul cu care vb pe mess stie ca am prieten si totusi imi zice chestii din`astea.
desi stie ca nu prea se poate intampla.
credeti ca ar trebui sa ii dau ignore si sa nu mai vorbesc cu el?
multumesc:*:X

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Baiatul cu care vorbesti e cam...thinking badaran.Chiar daca nu ai avea prieten ar suna putin ciudat sa iti zica ca ''ar face-o cu tine''... daca ai prieten, inseamna ca e genu` de baiat care vrea sa aiba prietena, sa faca unele lucruri cu ea, si dupa aceea trece la alta.Mai bine ii dai ignore, ce strici? O relatie virtuala? Mai bine sacrifici o relatie pe net decat relatia cu iubitul tau.

La multi ani si baftahappy

13 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Esti o copila ratata.

| thereforyou a răspuns:

Ce gandire de c.rva are cea care a inceput cu " Eu zic sa nu`i dai ignore!"

| TąNyą a răspuns:

Ăsta e un obsedat sexual cine ştie ce o să-ţi facă dacă te prinde singură. Dăi ignore mai repede şi stai în banca ta

Nu te juca cu focul.

T.

| Danny a răspuns:

Ignora-l pentru ca nu merita. Stiu ca ti s-a mai zis, insa mai bine sa stii ca esti cu cineva real, decat cu vreun om care poate sa si minta in privinta varstei, iar cand te vezi cu el... sa ai vreo surpriza neplacuta.
Mult succes, si nu te lasa in voia unor promisiuni ce pot fi incalcate si nu te baza pe faptul ca stie ca ai prieten.

| Ciresikaaa a răspuns:

Dai ignore e cel mai binebig grin

| alonet a răspuns:

Pai esti dispusa sa te lasi folosita si tratata ca un obiect sexual, daca da atunci pune-ti pe frunte un biletel pe care scrie "ma las folosita din punct de vedere sexual tuturor celor ce imi spun ca sunt frumoasa si buna" fi cuminte si nu lasa toti cocalari sa-si bata joc de tine!

| anaaa13 a răspuns:

Da.prietenul tau nu merita sa-i faci asta.si + ca tipul respectiv nu vrea decat sa o faca cu tine.happy

| Agradável a răspuns:

Pur si simplu : ignora-lbatting eyelashes cel mai bine asa tongue

ala e doar un golan care vrea numai sex tongue

| Impossibl3 a răspuns:

DEci dai ignore deoarece "nu da vrabia din mana pe cioara de pe card"
stai linistita cu iubitul tau.lasa-l pe ala. din ce reiese vrea doar sa fie cu tine ca sa te...

Te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da-i ignore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu`i dai ignore!laughing

Bateti si tu putin joc de elbatting eyelashes! Pana o sa vina la tine in oras mai este! happy Si pe langa asta.cine zice ca trebuie sa te intalnesti neaparat cu el?laughing

Sau daca nu. poti sa fi cu aman2 in acelasi timp.adica.ala cu care vorbesti pe mess.pana una alta e doar o relatie inline:d...nimic altceva.
Si. obisnuieste-te cu idee ca baietii sa iti spuna ca ar faceo cu tine. e normalhappy. adica daca esti frumoasa.si daca ti s-a spus ca ar faceo cu tine.esti.happy.
Fi si tu putin mai rea! A trecut vremea cand se face sex doar dupa ce te casatoresti!happy Suntem in 2011!happy

Parerea mea.big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da daca il iubesti pe prietenul tau

| mercedes12 a răspuns:

Ignore! Pur si simplu! Nu e foarte dificil! Ca doar nu stie unde stai? Sau stie?