| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reactionati atunci cand copilul vostru de 28 de ani se cupleaza cu o femeie de 42 de ani si are intentii sa se insoare cu ea? Ati fi de acord sau ati opri nunta?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Trebuie sa fie un interes la mijloc și un motiv pentru care s-ar insura cu cineva de 42 ani. Poate e o femeie puternica care are grija de ea și se menține. Dar totuși e diferența foarte mare și peste ceva ani o sa rămână singura ca acel băiat o va părăsi fiind bătrână. Dacă era 35 și 42 ani era mai ok.

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai e treaba lui, daca se plac, ce treaba am eu? De ce sa opresc nunta? Doar nu ma insor eu cu el, nu ma priveste pe mine relatia lui cu cine o face.
As fi de acord, conteaza sa fie el de acord sa o ia pe aia, nu eu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ma opun la ce vrea sa faca el. Dacă lui ii place de aceea doamna și vrea nunta cu ea sa continue și sa fie fericiți.

| LordCristobal a răspuns:

Pai daca o iubește de ce sa nu o ia?
In calea iubirii nu te poți pune.