| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, cum reactionati daca iubitul vostru isi castiga existenta din imprumuturi si camatarii? V-ati casatori cu el?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Când câștiga ma însor cu el, când pierde bag divorț

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

N-as risca sa raman vaduva la o varsta asa frageda.

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu ar fi asta iubitul meu si nu m-as marita vreodata cu un asemenea bisnitar.

| Nirvanaaa a răspuns:

Cred ca inainte sa merg la starea civila sa ne casatorim, ma interesez de un loc de veci si de preturile serviciilor funerare, ca nu prea îl văd bine asa. laughing

| Rux04 a răspuns:

Bună. Nici nu aș intra în relație cu un asemenea individ. Căsătoria este exclusă.